Jump to content

[HLEDAM] zkusenejsiho pawnera pro pomoc s modem


crash007

Recommended Posts

Toš já vim tak stejně to dělám i já.

 

:) :) dobra rada...jj aj ja to robim tak :-D nieco skusim, ak su errory tak sup s nimi sem xD

 

 

Ještě že všechny tedy vetšinu erroru umím spravit sám protože HELP by byl jen mojeTémata

Link to comment
Share on other sites

Toš já vim tak stejně to dělám i já.

 

:) :) dobra rada...jj aj ja to robim tak :-D nieco skusim, ak su errory tak sup s nimi sem xD

 

 

Ještě že všechny tedy vetšinu erroru umím spravit sám protože HELP by byl jen mojeTémata

 

ale ne ... skor moje :d ... ale take že undefined symbol alebo nieco ine lahsie uz tiez dokazem sam xD

Link to comment
Share on other sites

hej proc hledate pawnery na mody a platite jim? nebo neco? kdyz chces udelat mod udelej si ho sam uc se pomalu to delej je to pekny pocit kdyz to delas sam a nikdo ti tonedela a stejne se na tebe kazdy vysere

Link to comment
Share on other sites

hej proc hledate pawnery na mody a platite jim? nebo neco? kdyz chces udelat mod udelej si ho sam uc se pomalu to delej je to pekny pocit kdyz to delas sam a nikdo ti tonedela a stejne se na tebe kazdy vysere

 

Tak to musím souhlasit páč tak to dělám i já toto dělam je to nejlepší spůsob jak se naučít pawno

Link to comment
Share on other sites

j a hlavne ten mod bude tvuj a delas si tam veci ktere presne ty chces a kdyz to budes delat postupne co umis pujde to s pomoci TuTu

 

jj ja mam super pocit...robim si uplne sam mod, uz mam 5824 riadkov, zatial vsetko bez errorov (musim poklopat klop,klop,klop :d) a je to super...ked su nejake errory tak ich hodim sem a mi pomozu ludia :) zacni si to robit sam ... ked nieco iba budes prepisovat tak je to onicom ale najprv sa pozri do nejakeho lahsieho modu ktory poznas, pozri sa co kde je a potom prides na ten system pawna :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...