Jump to content

návrh [ Přidat ] Sekce "Garry's Mod"


Recommended Posts

Ahoj

Pomalu končim s pawnem i se SA-MP a s ffredykem jsem začli hrát online "stavitelskou" modifikaci pro Half-Life 2.

 

O Garry's Modu jste možná už slyšeli, možná viděli tuty nebo machinymy na YouTube (na kterém můžete i vidět sestřih legračních scén z tohoto modu, jmenuje se to "Idiots of Garry's Mod").

 

 

Trochu vám to představím: Můžete spawnovat různé objekty, jako 4x4 desku, vozidla z HL2, "tvarovatelné" postavy z HL2 apod.

Můžete spawnovat NPCčka, a tak udělat třeba válku rebelů s Combine vojáky.

V panelu jsou různé nástroje, např. pro spojení dvou objektů, vytvoření balonku, trysky, dynamitu, kulometné věže apod.

Nesmím zapomenout na spawnování vozidel z HL2, jako je vznášedlo a buggyna, a také funkční židle a křesla.

A co se tam dá vytvořit? Téměž cokoliv podle vaší fantazie, např. horskou hráhu, vrtulník z Avatara (jako já xD ), výtah, vytuněnou buggynu na tryskový pohon, automatickou věž, základnu, ...

 

 

Chtěl bych, aby tu byla založena sekce "Garry's Mod", ve které by byly tutoriály, helpy, videa a obrázky, no prostě takové ty věci :d

Link to comment
Share on other sites

Taky si myslim, rozšířenější než Garrys Mode (zatim možna navždy nevime :d) je CS to tu rovnou radši dejme CS, ale sem pro nic ... Nechme to tak je ... a jak napsal davidek nebo kdo to radši flash třeba

Link to comment
Share on other sites

DON":3w0lvo9b]Já s vama někdy dám..sem v 1 . CZ Official Garrys Mod Studiu x)

 

Sem si dneska udelal Scorpiona z filmu Avatar, ale ty blbci vedle me hodili atomovku (stahovaný Addon) a já začínal od znova xDD

Link to comment
Share on other sites

Tohle forum mi prijde zamereny na programovaci jazyky, zejmena pawno.. takze nevim proc sem davat nejaky editor nebo co to je... jako kdyby jste sem pridali sekci Pivot nebo Lego....

Link to comment
Share on other sites

No je mi to vcelku jedno ale bylo by tu pár lidí (já, ffredyk a DON) kteří by poradili v helpech a psali návody.

Když to zamítnete najdu si nějaký forum přímo o tom.

 

myslim ze te to jiny forum vyjde daleko lip...

Link to comment
Share on other sites

Tvl Prosím..dyť co vám to udělá?..Bude tu max víc lidí..protože pochybuju že je Nějak EXTRA hodně for ve kterých je něco o GM

Link to comment
Share on other sites

Pane Fundo, jsem rozhodně proti...

To by jsme mohli toto forum přejmenovat na "KureciJatra.cz", důvod ?

Proč by jsme tady měli zakládat nějákou sekci která je na nějákou (v sprostém výrazu) deb*l** hru ?

Toto je jak už řikal Davidekpc forum o programovaní a o jazyku pawn.

Jestli se ti to nelíbí můžeš klidně kliknout na "Odhlásit [ fugasjunior ]".

Omlouvám se za sprosté výrazy / Urážení ale toto mě opravdu nasralo, proč by jsme z tohoto fora měli dělat tzvaný prasečí chlívek ?

Přímám nadávky a ostatní kritizace ...

 

Jan Nachlinger

Link to comment
Share on other sites

Pane Fundo, jsem rozhodně proti...

To by jsme mohli toto forum přejmenovat na "KureciJatra.cz", důvod ?

Proč by jsme tady měli zakládat nějákou sekci která je na nějákou (v sprostém výrazu) d*bil** hru ?

Toto je jak už řikal Davidekpc forum o programovaní a o jazyku pawn.

Jestli se ti to nelíbí můžeš klidně kliknout na "Odhlásit [ fugasjunior ]".

Omlouvám se za sprosté výrazy / Urážení ale toto mě opravdu nasralo, proč by jsme z tohoto fora měli dělat tzvaný prasečí chlívek ?

Přímám nadávky a ostatní kritizace ...

 

Jan Nachlinger

 

No neni to zas tak debilni taky si v tom občas hraju, ale jako sekci fakt ne...

 

Pro tohle jsou taky jiny forka ;) i český

Link to comment
Share on other sites

Pane Fundo, jsem rozhodně proti...

To by jsme mohli toto forum přejmenovat na "KureciJatra.cz", důvod ?

Proč by jsme tady měli zakládat nějákou sekci která je na nějákou (v sprostém výrazu) d*bil** hru ?

Toto je jak už řikal Davidekpc forum o programovaní a o jazyku pawn.

Jestli se ti to nelíbí můžeš klidně kliknout na "Odhlásit [ fugasjunior ]".

Omlouvám se za sprosté výrazy / Urážení ale toto mě opravdu nasralo, proč by jsme z tohoto fora měli dělat tzvaný prasečí chlívek ?

Přímám nadávky a ostatní kritizace ...

 

Jan Nachlinger

 

No neni to zas tak debilni taky si v tom občas hraju, ale jako sekci fakt ne...

 

Pro tohle jsou taky jiny forka ;) i český

S tim debilním teda sry :) ale sekci jsem jeden z mnoha a řikam ne !

Link to comment
Share on other sites

Pane Fundo, jsem rozhodně proti...

To by jsme mohli toto forum přejmenovat na "KureciJatra.cz", důvod ?

Proč by jsme tady měli zakládat nějákou sekci která je na nějákou (v sprostém výrazu) d*bil** hru ?

Toto je jak už řikal Davidekpc forum o programovaní a o jazyku pawn.

Jestli se ti to nelíbí můžeš klidně kliknout na "Odhlásit [ fugasjunior ]".

Omlouvám se za sprosté výrazy / Urážení ale toto mě opravdu nasralo, proč by jsme z tohoto fora měli dělat tzvaný prasečí chlívek ?

Přímám nadávky a ostatní kritizace ...

 

Jan Nachlinger

 

 

Souhlasím

Link to comment
Share on other sites

Ja jsem pro protoze s GM delam dost dlouho a dokazal sem udelat umelou inteligenci zombikum ze uvazuji a kdyz trebas vzlitnete do nebe tak si pod vama postavi piramidu aby do vas mohly bouchat :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...