Jump to content
  • 0

pomoc Takže, mám pro Vás návrh.


MoureK

Dotaz

Zdravím, co teď tady napíšu, nechci nějaké trapné odpovědi.

Ale na mém foru, a na všech ostatních, i na forum.sa-mp.com, je dáno pár pravidel přidávání příspevků o svých modech.

1. Info o modu, všechno co jde, příkazy atp.

2. Dodat všechny soubory ohldně modu! Takže i pwn.

3. Toto bych udělal i zde.

Viz: http://counterservers.cz/ - Nedáš *.sma topic se smaže. A to samé bych udělal i zde.

Viz: http://forum.sa-mp.com/ - To samé, nedáš *.pwn, smažeme ti topic. (Příspevěk)

Takže bych přidal další pravidlo tohoto fora.

Pokud chceš prezentovat svůj výtvor, dodej všechny potřebné soubory i s *.pwn! (Pokud nedodáš, topic smaže admin)

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Já mám taky návrh ty vole

Řekneme maminkam ať nám koupí hodiny z Vodotriskem

 

Řekneme tady tomu MOURKOVI ať nám koupí každému CS, CSS, a SAMP server xD

 

 

Pak možná někdo tvé pravidla bude chtít :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mourek tobe spis ban ses normalni????

¨Pokud chceš prezentovat svůj výtvor, dodej všechny potřebné soubory i s *.pwn! (Pokud nedodáš, topic smaže admin)

To si zalos na svem forku...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Spousta lidi nechce nic zvěřejňovat já pár věcí zveřejnil, protože jsem to daval i na samp forko tak proč nedat zdrojak i sem. Ale jsem proti, protože polovina tehle typek pawenru to nechtěj a akorat by měli keci...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
OMG Koukam, že nidko z Vás neumi řict svuj nazor bez nadavky nebo provokování autora topicu...

 

Mám svoj názor..:d. kebyže platí toto pravidlo :d

Viz: http://forum.sa-mp.com/ - To samé, nedáš *.pwn, smažeme ti topic. (Příspevěk)

tak by bolo cele pawno.cz zaplnene kopirakmi.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
OMG Koukam, že nidko z Vás neumi řict svuj nazor bez nadavky nebo provokování autora topicu...

 

Mám svoj názor..:d. kebyže tieto pravidlá platia tak by bolo cele pawno.cz zaplnene kopirakmi..

 

A co jako? ... to samy mužu řict o Mozille: to jsou kokoti oni mi dali firefox opensource hned to jdu přejemnovat na MachFox ...... oni to taky vědí a je jim to jedno :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

xDDDD tak ten je moc tady se lidi budou trapit se svym modem a pak prijde takovej nouma a da sem pravidlo o tom ze musis vlozit pwn pokud chces tady prezentovat mod na to ti reknu jen jedno ...... "lol"

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mám hosting CS/CSS/GTA/VNT/TS3 =)

Ale nic zadarmo nebude. A nevim proč bych chtěl kopčit když umím pawno/pawn/php/html/css atp., ale když ty máš v tom modu: navštivte stránku: google.com, proč bych nemohlo dojít ke změně, možná jsem tu nejmladší, ake nejsem tak stupidní, jako polovina lidí odtud. Když na forum.sa-mp.com máš mod, musel jsi dodat pwn, jinak by ti to smazali. Ale jako když si každý děláte reklamu, nedivím se, že Vaše mody používáte max. Vy, a AThomasovo mody použivají všichni, protože tam není rtolik reklam a kokotin..

Tu se asi ničeho nepřiučím, možná nadávej. Nashledanou...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
dotaz...ty umis pawno a pawn? to se mas....ja umim akorat pawn...ale pawno fakt ne

 

ja umim i pawno heč :d ale přestal sem ho dělat udělal sem jen compilaci a dal už mě to nebavilo :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
si delas srandu? tys dokazal udelat funkcni kompilaci do amx? kde si na to nasel navod ? :d

 

ty si lama? ... k čemu třeba ITB CompuPhase vyrobil pawncc? ... :d

 

cmd --> pawncc.exe a maš tam všechny dostupny argumenty jak se to použiva atd... dokonce sem přišel i skoro na zpusob jak to udělat na linuxu přes PHP :d ale nedostal sem se k tomu :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
hej tak ja sem se v tom jeste nehrabal a nenapadlo me udelat si plasti pawn kompilator...ale celkem by se hodil do linuxu :d

 

do linuxu se tu nekdo ptal a de to s tim compilerem bez frameworku .. zkus hledat ... ae musiš přes wine to pak pustit v linuxu a nebo zkus hledat třeba už vyrobili i pro Linuxa puje to i na samp :).... btw ja nemam vlastni compiler ja mam jen pawncc.exe ktery externě spoušštim :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tady nekdo opravdu kouri marihuanu :)))) Kdyz chci neco napsat o svem modu muzu si napsat co chci, a nemusim se drzet nejakejch mourkovejch pravidel :p

 

btw kdyz mluvime o pravidlech - proc je to v HELPu??? :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...