Jump to content

[nabízím]Sponzoring serveru


Psychedelic

Recommended Posts

Čau jsem tu zase já a náš Godem kterej už vám musí lést krkem White Godem,Godem Generátor,Godem Mod, co to bude zas?!

 

 

Jako zakladatel Godemu jsem se rozhodl sponzorovat jeden server SA-MP (100 slotů)

Ale samozdřejmě zato chceme něco naoplátku

1.Náštěvnost serveru 10+ denně

2.Server se bude jmenovat: Váš název|white-godem.hys.cz

3.Na webu bude Ikonka a Godem Generátor

4.Na serveru bude reklama na web

 

Pokud todle všechno dokážeš splnit tak neváhej a napiš to semka takovou nabítku jen tak nenajdete! tak se hlaste 1.dubna 2010 bude server spuštěn...

Link to comment
Share on other sites

s navstevnosti 20+ online denne se da sehnat i sponzoring na hostingu bez nejakej blbejch reklam :d :D :d a nazev muzes mit jakej chces...a zajimalo by me kdo z tohohle fora splnuje tyhle podminky...typova bych to tak maximalne na 10 uzivatelu a ty uz sponzoring maj...

Link to comment
Share on other sites

s navstevnosti 20+ online denne se da sehnat i sponzoring na hostingu bez nejakej blbejch reklam :d :D :d a nazev muzes mit jakej chces...a zajimalo by me kdo z tohohle fora splnuje tyhle podminky...typova bych to tak maximalne na 10 uzivatelu a ty uz sponzoring maj...

 

Ok no snižuju na 10 miň nejdu :)

Link to comment
Share on other sites

lool ved okey treba skusit vyber si toho najlepsieho..

 

Sponzoring s největší pravděpodobností dostane eXclusive rAcing sErver pokud se nenajde nikdo jiný s lepš nabídkou :)

 

Yeahhh :d No tak ludia ak mate nieco lepsie tak podme :)

Link to comment
Share on other sites

lool ved okey treba skusit vyber si toho najlepsieho..

 

Sponzoring s největší pravděpodobností dostane eXclusive rAcing sErver pokud se nenajde nikdo jiný s lepš nabídkou :)

 

Yeahhh :d No tak ludia ak mate nieco lepsie tak podme :)

 

ale nelíbý se mi přístup eXtreme s takovouhle to daleko nedotáhnete jestly budete mít v teamu takovýho "debila" :d

 

btw:Založ si ICQ a pošly mi číslo ;)

Link to comment
Share on other sites

co zas spravil?

Přečti si komentáře na vašem webu hnedka ta první novinka čekám od něj omluvu jinak sponzoring nebude ;)

Ha ten ti to natřel patriku co? :d

 

-- čtv 11. bře 2010 15:48:26 --

 

Joo eXclusive je dobry server :d

Jn.. každý offline server je dobrý :d Žádná konkurence xD

Link to comment
Share on other sites

J možná mi to natřel ale já si rád počtu jeho omluvu :)

Ja bych se ti neomlouval "lol" xD

 

však kdyby to bylo naopak tak bych se mu taky neumluvil no ale jestly chcou sponzoring tak na tom trvám možná sem svině ale co kdyby to napsal tobě asi by ses na ně taky vy...kakal :d

Link to comment
Share on other sites

J možná mi to natřel ale já si rád počtu jeho omluvu :)

Ja bych se ti neomlouval "lol" xD

 

však kdyby to bylo naopak tak bych se mu taky neumluvil no ale jestly chcou sponzoring tak na tom trvám možná sem svině ale co kdyby to napsal tobě asi by ses na ně taky vy...kakal :d

Mě by to bylo jedno ja bych se s nim nebavil xD

 

-- čtv 11. bře 2010 16:09:56 --

 

Prostě dám podmínky a pokud je nedodrží někdo, tak smůla xD

Link to comment
Share on other sites

Boha ty co sa nemate pisat do tejto debaty tak nepiste,nikto nie je zvedavy na vase jeble reci :)

D3lux vy si taky nemáte co řešit sponzoring na veřejnosti! Buď si to řeště přes SZ nebo ICQ atd nebo mlč..

Link to comment
Share on other sites

Boha ty co sa nemate pisat do tejto debaty tak nepiste,nikto nie je zvedavy na vase jeble reci :)

D3lux vy si taky nemáte co řešit sponzoring na veřejnosti! Buď si to řeště přes SZ nebo ICQ atd nebo mlč..

 

 

 

Keď to povies ty :)

 

 

Ps LOck!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...