Jump to content
  • 0

pomoc [HELP/HTML] Problém s favicon.ico


SweS

Dotaz

Recommended Posts

  • 0

Dobre by bylo stáhnout si obrázek. A změnit koncovku na .ICO.

 

a mezi tagy heade tad

 


 

nebo takto když nezměniš koncovku.

 


 

Teda pokud jsem te dobře pochopil. A neřekl jsi kde..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

jj to sem udelal ae pak mi to pŕehodilo a mam favicon.ico.png :d tak nwm jak to mam dat do toho ico :d souboru lebo to sem tam jen přepsal

Link to comment
Share on other sites

  • 0

no jo ja jsem to pak ve FTP pŕejmenoval a mi naskočilo pôvodné a z webu sem dal obrázky a dal sem vymazat to povodni favicon.ico ae pak kdyź sem to přejmenoval na FTP zas mi naskočilo to pôvodný :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Normálně uděláš ten obrázek a uložího pod názvem favicon.ico pak to hoďíš přes FTP do složky images...To je vše ;)

Do images je v případě použití CMS, který to vyžaduje, třeba php-fusion

 

no jo ja jsem to pak ve FTP pŕejmenoval a mi naskočilo pôvodné a z webu sem dal obrázky a dal sem vymazat to povodni favicon.ico ae pak kdyź sem to přejmenoval na FTP zas mi naskočilo to pôvodný :d

 

v FTP hoď soubor favicon.ico do rootu, nebo složky, kterou tvůj CMS vyžaduje a máš to. Pokud ti prohlížeč stále ukazuje starou ikonu zkus vymazat cache, pokud ani to nepomůže máš něco blbě. Ikonu si udělej třeba v GIMPu převedenímm z png, nebo gif na ico :v::boss:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
jj to sem udelal ae pak mi to pŕehodilo a mam favicon.ico.png :d tak nwm jak to mam dat do toho ico :d souboru lebo to sem tam jen přepsal

 

hele takže:D stahni si ten obrazek, zatim na nejake jmeno a koncovku peč, zapni si Total Commander, připoj se atd... v FTP si otevři složku Images a přetáhni to do ní ale: když to čapneš z PC myší a přetáhneš to do té složky tk se ti objeví okno a bude tam *.* nebo prostě nějakej název tak ten smaž a napiš tam favicon.ico a dej ok, proběhne přesun a hotovo;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
jj to sem udelal ae pak mi to pŕehodilo a mam favicon.ico.png :d tak nwm jak to mam dat do toho ico :d souboru lebo to sem tam jen přepsal

 

hele takže:D stahni si ten obrazek, zatim na nejake jmeno a koncovku peč, zapni si Total Commander, připoj se atd... v FTP si otevři složku Images a přetáhni to do ní ale: když to čapneš z PC myší a přetáhneš to do té složky tk se ti objeví okno a bude tam *.* nebo prostě nějakej název tak ten smaž a napiš tam favicon.ico a dej ok, proběhne přesun a hotovo;)

Pardon, ale nemůžu se přestat smát

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ty přípony souborů mají nějaký smysl, to bych jinak mohl vzít wordovský dokument a přepsat ho na mp3, ať se mi to přečte samo (inspirace na lamerovi). Mezi png a ico formátem je nějaký vztah, ale aby tomu bylo takto úplně jedno, jaký to byl původně soubor se mi nezdá :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
jj to sem udelal ae pak mi to pŕehodilo a mam favicon.ico.png :d tak nwm jak to mam dat do toho ico :d souboru lebo to sem tam jen přepsal

 

hele takže:D stahni si ten obrazek, zatim na nejake jmeno a koncovku peč, zapni si Total Commander, připoj se atd... v FTP si otevři složku Images a přetáhni to do ní ale: když to čapneš z PC myší a přetáhneš to do té složky tk se ti objeví okno a bude tam *.* nebo prostě nějakej název tak ten smaž a napiš tam favicon.ico a dej ok, proběhne přesun a hotovo;)

Pardon, ale nemůžu se přestat smát

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ty přípony souborů mají nějaký smysl, to bych jinak mohl vzít wordovský dokument a přepsat ho na mp3, ať se mi to přečte samo (inspirace na lamerovi). Mezi png a ico formátem je nějaký vztah, ale aby tomu bylo takto úplně jedno, jaký to byl původně soubor se mi nezdá :boss:

 

mno tak mi teda řekni, proč mi to na mém webu v klidu a bez problémů takto funguje?:) hmm?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Pokud myslíš soubor favicon.ico, tak ten se nemusí linkovat, ten si prohlížeč stáhne sám...

profix: Ale to že ti funguje tak to je jen náhoda, protože bychom ty formáty jako png, jpg, gif, tif, ico jinak nepotřebovali, protože by se to podle tebe bralo jako jeden :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Pokud myslíš soubor favicon.ico, tak ten se nemusí linkovat, ten si prohlížeč stáhne sám...

profix: Ale to že ti funguje tak to je jen náhoda, protože bychom ty formáty jako png, jpg, gif, tif, ico jinak nepotřebovali, protože by se to podle tebe bralo jako jeden :boss:

 

náhoda? hmmm na všech mejch vebech se dějou náhody:D paráda:D

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Pokud myslíš soubor favicon.ico, tak ten se nemusí linkovat, ten si prohlížeč stáhne sám...

profix: Ale to že ti funguje tak to je jen náhoda, protože bychom ty formáty jako png, jpg, gif, tif, ico jinak nepotřebovali, protože by se to podle tebe bralo jako jeden :boss:

 

náhoda? hmmm na všech mejch vebech se dějou náhody:D paráda:D

Předpokládám že takový spammer a neznalec bude mít asi jen jeden, max. 2 weby u webgardenu, nebo bude používat ikonku...

Ok, udělej mi z tohoto ikonku tím tvým zázračným přepsáním přípony:

LINK Už se těším, jak budu mít na webu favikonu která prošla zázračným přepsáním "lol" :boss:

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Pokud myslíš soubor favicon.ico, tak ten se nemusí linkovat, ten si prohlížeč stáhne sám...

profix: Ale to že ti funguje tak to je jen náhoda, protože bychom ty formáty jako png, jpg, gif, tif, ico jinak nepotřebovali, protože by se to podle tebe bralo jako jeden :boss:

 

náhoda? hmmm na všech mejch vebech se dějou náhody:D paráda:D

Předpokládám že takový spammer a neznalec bude mít asi jen jeden, max. 2 weby u webgardenu, nebo bude používat ikonku...

Ok, udělej mi z tohoto ikonku tím tvým zázračným přepsáním přípony:

LINK Už se těším, jak budu mít na webu favikonu která prošla zázračným přepsáním "lol" :boss:

 

Tady ti klidně pošlu favicon co mám já na webech, odkazy:

http://www.nght.cz/images/favicon.ico

http://www.swc.tym.cz/images/favicon.ico

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Tobě asi profix nedošlo že se tady řeší jak vložit favicon a ne kde a od kus je máš ty ? :d

 

omg....mě to došlo dost dobře, oni mi jenom nevěří, že se dá přespat formát z .png do .ico

Link to comment
Share on other sites

  • 0
dával jsem ti link, co mi máš zázračně přepsat, toto to tedy není, tak se ukaž :v::boss:

mg tak mi ten link napiš sem, ho tu nebudu hledat jak kkt...

 

-- sob 20. bře 2010 3:36:36 --

 

http://www.nh.tym.cz/GGT.ico" onclick="window.open(this.href);return false;

Co to má bejt? Jo a nejsem k***t, jsem člověk.

Takto to má vypadat: http://sngm.ic.cz/UPLOAD/icon.ico.

Takže stěr, téma je plně vyřešeno, můžete lock :v::boss:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...