Jump to content

[hledám-team]White Godem


Psychedelic

Recommended Posts

logo.png

30.gif

Zdarec hledám menší team pro můj web white godempokud jste na foru déle určitě jste o něm slyšely web se zabívá tvorbou webů přes PHP FUSION,PHPBB a nebo taky jen menší grafickou pomocí...Je to spíš pro "webově negramotný" nebo líný liďi jako je aves kterej samozdřejmně služby využil i když si web dokáže udělat sám...

30.gif

Tak o webu výte základy a koho přesně hledám?

Administrátora-Bude nabízet služby,dělat weby a propagovat web(znalosti PHP-FUSION,PHPBB)

Web Mastera-Bude dělat web nám i ostatním(HTML,PHPBB,PHP-FUSION,PHP)

Grafika-Bude dělat grafiku nám i ostatním webům

30.gif

Jistě samozdřejmně se na foru najde nějakej "blbeček" co řekne co stoho budu mít já...

Ty možná tak dobrej pocit nikdo tě do toho nenutí tak proč by jsi měl být placenej?Mě taky nikdo neplatí a to jsem udělal už dost webů a docela dlouho jsem si hrál s mím webem...A můj výdělek?Dobrej pocit že jsem pomohl těm kteří si neumí web udělat sami nebo jim nejde grafika...

 

Náš web: www.white-godem.hys.cz

Link to comment
Share on other sites

Né díky moc já teť makám na svém webu nechci dělat reklamku takže neřekne jaký a než se rozjede bude to trošku dlouho trvat takže teť nějak ne. Ale držím palce ať se vede tobě.

Link to comment
Share on other sites

Né díky moc já teť makám na svém webu nechci dělat reklamku takže neřekne jaký a než se rozjede bude to trošku dlouho trvat takže teť nějak ne. Ale držím palce ať se vede tobě.

 

Ok tak ať ti to vynde ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...