Jump to content

Hledám zkušeného tvurce modu do samp


Guest lopad

Recommended Posts

Hledam nekoho kdo umi vytvořit nějaký gamemod na muj server za slušnou cenu (500+) kdo ma ty zkušenosti a zajem si přividělat nech ť si mě přidá na icq 484634182 tam se dohodnem jak si ten mod představuji.

 

ps.Udělal bych si ho sám ale bude mi dlouho trvat než së to naučím "study"

Link to comment
Share on other sites

jezisi marja tak tento topik uz je 150

a komo nedelej to nidko ti udela mod ty mu das 500 a stejne ti tma ndik ochdoit nebude

jo vlastne mod ti nidko neudela tadyn diko neumi poradnej mod ale jako poradnej mozna kdzy dja hlavi dohromady a cca 6mesicu? :d

Link to comment
Share on other sites

jezisi marja tak tento topik uz je 150

a komo nedelej to nidko ti udela mod ty mu das 500 a stejne ti tma ndik ochdoit nebude

jo vlastne mod ti nidko neudela tadyn diko neumi poradnej mod ale jako poradnej mozna kdzy dja hlavi dohromady a cca 6mesicu? :d

A co se takhle naučit psát?

Link to comment
Share on other sites

Om3n: tak domluva je stejnak nutná a nechtěl jsem zde nějak rozšiřovat svůj nápad přesto že není nějak senzační

 

Topinka: moc se omlouvám nepřečtu celí tvůj příspěvek. Ale co jsem pochopil : Autora jsem už našel , nevím proč by to mělo trvat 6 měsíců :d a tím slovem pořádnej mám namysli pořádnej ne nějakej super mód.

Link to comment
Share on other sites

Om3n: tak domluva je stejnak nutná a nechtěl jsem zde nějak rozšiřovat svůj nápad přesto že není nějak senzační

 

Topinka: moc se omlouvám nepřečtu celí tvůj příspěvek. Ale co jsem pochopil : Autora jsem už našel , nevím proč by to mělo trvat 6 měsíců :d a tím slovem pořádnej mám namysli pořádnej ne nějakej super mód.

1)protebe nejsem topinka ale PAN! nebo Topina

2)ten tvuj poradnej mod chlapecky ty zijes v jiny dimenzi ale oni za tich 500ti neco udelaj to jo neco real neco... jako vzdy a nikdo tam chodit nebude :)

Link to comment
Share on other sites

Om3n: tak domluva je stejnak nutná a nechtěl jsem zde nějak rozšiřovat svůj nápad přesto že není nějak senzační

 

Topinka: moc se omlouvám nepřečtu celí tvůj příspěvek. Ale co jsem pochopil : Autora jsem už našel , nevím proč by to mělo trvat 6 měsíců :d a tím slovem pořádnej mám namysli pořádnej ne nějakej super mód.

1)protebe nejsem topinka ale PAN! nebo Topina

2)ten tvuj poradnej mod chlapecky ty zijes v jiny dimenzi ale oni za tich 500ti neco udelaj to jo neco real neco... jako vzdy a nikdo tam chodit nebude :)

 

Ježiš... nevztekej se že ti tam taky nikdo nechodil xD

Link to comment
Share on other sites

hele pane topinko jestli tam nikdo chodit nebude je už moje starost, ale už tet mi tam chodí lidi protože sem si rozmístil reklamu a mám okolo 10 pravidelných návštěvníků.

Link to comment
Share on other sites

tvl.. to budes fakt borec :d ja nevim co si myslis.kdyby tady ndiko dokazal udelat poradnej mdo kam bi chodily lidi sere na tebe a udela si ho prosebe!

 

-- sob 20. úno 2010 11:51:44 --

 

jo a ty co umej delat dobry mody tak ty ti nic delat nebudou se vsad

Link to comment
Share on other sites

tvl.. to budes fakt borec :d ja nevim co si myslis.kdyby tady ndiko dokazal udelat poradnej mdo kam bi chodily lidi sere na tebe a udela si ho prosebe!

 

-- sob 20. úno 2010 11:51:44 --

 

jo a ty co umej delat dobry mody tak ty ti nic delat nebudou se vsad

 

A ty poznáš podle módu kolik na něj bude chodit lidí. :lol: A stejnak on mi ho pouze udělá o čem ten mód bude a jak má vypadat sem vymyslel já. A já mu zato pošlu odměnu.

10 lidí tam na 100% chodit bude + ti co neznám a co se přidají

 

tak za měsíc se uvydí pane topinko

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...