Jump to content
  • 0

pomoc [ HELP ] Chat ála 3DTextLabel


Lukman

Dotaz

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

dík, a nevíš ještě, aby když napíše /tag něco, tak aby se mu nad hlavou zobrazil 3DTextLabel s textem "něco" a až napíše /tagoff, nebo se odpojí, tak ten text zmizí? a ještě aby ten text byl černě obtaženej

Link to comment
Share on other sites

  • 0
lukman chce kopirovat /tag z wtls
To, ze se mu to libi a chce to mat taky v modu, kopirovani neni. Jenom to od niCe-a obkoukal. Jinak v tvem pripade bych si tuhle poznamku odpustil.
Link to comment
Share on other sites

  • 0
lukman chce kopirovat /tag z wtls
To, ze se mu to libi a chce to mat taky v modu, kopirovani neni. Jenom to od niCe-a obkoukal. Jinak v tvem pripade bych si tuhle poznamku odpustil.

omg co furt máte s tim niCe, všechno udělal Majkl786, niCe jenom auta a pickupy, a pak udělal hroznou sviňárnu, vysral se na něj, a předstírá, že všechno udělal on, ani se nedivim Majklovi že wtls nehraje

Link to comment
Share on other sites

  • 0
lukman chce kopirovat /tag z wtls
To, ze se mu to libi a chce to mat taky v modu, kopirovani neni. Jenom to od niCe-a obkoukal. Jinak v tvem pripade bych si tuhle poznamku odpustil.

omg co furt máte s tim niCe, všechno udělal Majkl786, niCe jenom auta a pickupy, a pak udělal hroznou sviňárnu, vysral se na něj, a předstírá, že všechno udělal on, ani se nedivim Majklovi že wtls nehraje

Odkud mas tieto informace? Vis to, nebo si to jen myslis?
Link to comment
Share on other sites

  • 0
lukman chce kopirovat /tag z wtls

Jinak wtls nemusí být taky všecho původním autorem. Ten text label mě napadl hned jak vyšel novej samp, jako tisíce jiných pawnerů, stejně jako dialog apod..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ja to budu mít ve svém Afghanistan modu :-D akorat ne /tag ale jeho Rank :-D ... určitě to někdo má ale není to kopráctví... každej si myslí své o tom co kopírování je a není.. ale že má někdo stejnou myšlenku neznamená že to okopíroval..

 

btw.: Ja Wtls ještě nikde neviděl :_D na žadnem serveru :-D čím to je ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Odkud mas tieto informace? Vis to, nebo si to jen myslis?

vim to, odkaď to mám ti přesně říct nemůžu, zjistil jsem to společně s pár kámošema, ale nemůžu ti podat důkazy, přišel by na to niCe, bylo by hodně banů a my na wtls občas hrajem

 

-- pon 15. úno 2010 23:05:57 --

 

a mimochodem, na wtls neni to /tagoff, to mě napadlo :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0
omg co furt máte s tim niCe, všechno udělal Majkl786, niCe jenom auta a pickupy, a pak udělal hroznou sviňárnu, vysral se na něj, a předstírá, že všechno udělal on, ani se nedivim Majklovi že wtls nehraje

 

Majkl nascriptoval do jedne z prvnich verzi WTLS job ridice kamionu a script na deathmatche. Tyhle jeho puvodni scripty uz v modu dele jak rok nejsou a v credits ho uvadim protoze ke vzniku WTLS neodmyslitelne patri. Takze bud oskare od ty dobroty, a nedelej ze sebe jeste vetsiho vola nez jsi ze sebe udelal vymejslenim si absolutne nepravdivejch hovadin.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Odkud mas tieto informace? Vis to, nebo si to jen myslis?

vim to, odkaď to mám ti přesně říct nemůžu, zjistil jsem to společně s pár kámošema, ale nemůžu ti podat důkazy, přišel by na to niCe, bylo by hodně banů a my na wtls občas hrajem

 

-- pon 15. úno 2010 23:05:57 --

 

a mimochodem, na wtls neni to /tagoff, to mě napadlo :d

 

tyhle vase urazky niCeho uz me prestavaj bavit...uz to vypadalo ze ho nechate bejt ale nenechate...takze LOCK (predchazit flamu co by tu vnikl)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...