Jump to content

Výber notebooka


eRo

Recommended Posts

Zdravim. Kupujem si notebook (po roku som si nasetril) a chcem vybrat herny notebook do 525 eur... Tak dam vam sem par typov na ntb a vy mi poviete ktory z nich je najlepsi na hry (pojdu mi na to ntb GTA 4... proste nove hry :hehe: ) tak tu je zopar typov:

 

1.TIP

2GB ram, moznost dokupit este 2GB takze by som mal 4 kedze je tam DDRII procak 2jadrovy AMD AthlonX2

grafika: ATI Mobility Radeon HD 4570 512MB VRAM nezdielana (asi) takze dobra na hry... sa mi zda ze by mala stacit 512 ne?

 

Chcem sa spitat ze ked je tam podpora Windows XP, VISTA a neni tam 7 tak mi asi nepojde 7 co? :(

 

2.TIP

Ten je skoro taky isty... len akurat tu je 4GB ram... 2x2GB a je tu podpora Windows 7

LINK

 

Pls najdite mi nejaky dobry notebook na adresach www.secomp.sk do 525 eur aby na nom isli moderne hry ;) dakujem vopred...

Link to comment
Share on other sites

Sem nepiš prosimtě napiš radši na nějaky forum ktery se tim přimo zabejva nechci řikatn ic proti tobě nebo uživatelum ale třeba by ti nekdo poradil uplnou kravinu :d

Link to comment
Share on other sites

diki fakt poradil si "basketball" si cool "cheers" sami dobry odbornici :thumbup: keby som chcel kupovat podla seba tak tu asi nepisem aby ste sem pisali vase nazory ne? ked sa do toho nevyznas tak neodpovedaj dopustas sa tim SPAMU

 

//EDIT: uz som napisal na WWW.PCFORUM.SK

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...