Jump to content

[ANKETA]Lyzujete taky? nebo jen sedite doma u pc?


Topina

Recommended Posts

lol bordovat vsichn itu takvoy borci a jezdite tady v cechach nikam na trapny kopce ne?? jestyl ste poradny " BORDARI" jezdete do itale,francie na obr kopce

Link to comment
Share on other sites

Nejvíc sedim U PC...

Ty vaše lyže nebo jak se to píše pro mě nic neni :d já bobuju to je lepší

nebo lopata, jestli víte co to je :d nebo taková ta koule nwm jak se to jemuje ....

na igelitáku je to nej ten jezdí nejlíp

Link to comment
Share on other sites

Nejvíc sedim U PC...

Ty vaše lyže nebo jak se to píše pro mě nic neni :d já bobuju to je lepší

nebo lopata, jestli víte co to je :d nebo taková ta koule nwm jak se to jemuje ....

na igelitáku je to nej ten jezdí nejlíp

coze takze ty v zime sedis doma nebo boboujes... ty jsi nelyzoval?(nikdy?)nebyl na bordu?(nikdy?)
Link to comment
Share on other sites

Nejvíc sedim U PC...

Ty vaše lyže nebo jak se to píše pro mě nic neni :d já bobuju to je lepší

nebo lopata, jestli víte co to je :d nebo taková ta koule nwm jak se to jemuje ....

na igelitáku je to nej ten jezdí nejlíp

coze takze ty v zime sedis doma nebo boboujes... ty jsi nelyzoval?(nikdy?)nebyl na bordu?(nikdy?)

Sedim doma a když mam zaracha sem venku lehká odpoved :)

ne nikdy a ani tam nechci ... a ani tam nepudu ..

Link to comment
Share on other sites

Na lyžích sem byl minulej tejden určitě čtvrtině lidi tady došlo proč sem tu nebyl tak a tři čtvrtě to už ví taky :d (aktivnich, ti co si přečtou tenhle příspěvek Zdroj: pawno.cz profile id 395)

Link to comment
Share on other sites

lyze sou pdole me lepsi je to sranda na bordu co nejakej skok a nic ale na lyzich to je neco jezdil sme na snowboardu a je to pekna hovadina

Link to comment
Share on other sites

lyže jsou těžší na naučení umím lyžovat ale nebaví mě to na bordu je lehčí skákat, je to takový čistší ten skok nelítaj vám nohy všude možně ale to je otázka názoru no a vzhledem k tomu že sem zrovna ted v sobotu jel na bord s kamošem a doskočil sem na led pak sem šel na ples a ani o tom nevim :d a proč? otřez mozku :d a zítra asi nejdu do školy takže Venturas Story V3 čeká :d

Link to comment
Share on other sites

alle kdyz na snoboardu spadnes tak to boli vic jak nalyzich co?? pac bord ti nevyplne co?

 

-- pon 01. úno 2010 18:31:58 --

 

kdo dal v ankete "nemam nohy nemuzu"??

Link to comment
Share on other sites

nojo jenže když neumíš padat tak ti to nepomůže ani tak nebo tak vyzkoušej si snowboard a necpi hned jak je to na prd mě je uplně jedno jestli lyže vypnou nebo ne když chceš tak se škaredě rozsekáš jak na bordu tak na lyžích je to uplně jedno. navíc hodně lidí nemá na to aby si koupila bord protože vybava není tak levná jako na lyže ale taky podle toho co si představujete pod pojmem vybava. prostě topino di na brygádu vydělej si na snowboard a di ten kopec sjet já sem třeba druhej den večer skákal eště to nebylo nic extra ale skákal teď skáču hodně když sem byl na sjezdovce minulej tyden tak sem byl na na normálním svahu jednou za 5 hodin jinak pořád v snowparku. prostě mě nebaví jezdit dolů jak ocas chci z toho sjezdu taky něco mít přemýšlet o tom jak ten skok skočit a tak trochu si to prostě užít. pochybuju že bys jezdil na lyžích 5 hodin ve snowparku

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...