Jump to content

[Nápad] NextGen RolePlay


Recommended Posts

NextGen RolePlay

NG RP

 

 

O čem by mělo být

- katastrofy - Zombie módy, Apokalypsa, atd. (mezi ně patří i můj Lost Planet)

- reality show - Lidi by byli umístěni na Ostrově ze kterého by se pokusili utéct

- vězeňské - Tyto RP už vzniky, ale jsou podle mě nedomyšlené, že když utečete jste z5 v lochu

- války firem - Jsou 2 majitelé firmy, kteří si konkurují a zaměstnávají hráče (třeba záškodnictvím atd.)

 

Rozhodně by nemělo chybět

- Povolání, ale omezené (Při výběru postavy se vybere povolání napořád apod.)

- Nějaké úkoly - určiťe lidi brzy omrzí furt zatýkat, propouštět a střílet ostatní --> Armáda by třeba přepravovala zbraně a někdo by se ty zbraně snažil ukrást.....

- Neměla by chybět ani nějaká novinka - např.: Jako u mého LP zahřívání motoru.....

- peníze - vytvořte svoje vlastní platidlo za které se bude všechno směňovat (např.: voda - je jí málo a je cenná)

 

 

Rozhodně by jste se měli vyvarovat

- průkazy - myslíte že to někoho pořád baví běhat po městě a schánět hovadiny

- warpy - jestliže to nebude nějaký o portování v čase tak se toho taky vyvarujte

 

 

 

Doufám, že jste se z tohoto topicu použili a vymyslíte něco nového a převratného. A nědělali stejný mód jako všichni ostatní s jiným názvem a jinak rozmístěnými povoláními

Link to comment
Share on other sites

NextGen RolePlay

NG RP

 

 

O čem by mělo být

- katastrofy - Zombie módy, Apokalypsa, atd. (mezi ně patří i můj Lost Planet)

- reality show - Lidi by byli umístěni na Ostrově ze kterého by se pokusili utéct

- vězeňské - Tyto RP už vzniky, ale jsou podle mě nedomyšlené, že když utečete jste z5 v lochu

- války firem - Jsou 2 majitelé firmy, kteří si konkurují a zaměstnávají hráče (třeba záškodnictvím atd.)

 

Rozhodně by nemělo chybět

- Povolání, ale omezené (Při výběru postavy se vybere povolání napořád apod.)

- Nějaké úkoly - určiťe lidi brzy omrzí furt zatýkat, propouštět a střílet ostatní --> Armáda by třeba přepravovala zbraně a někdo by se ty zbraně snažil ukrást.....

- Neměla by chybět ani nějaká novinka - např.: Jako u mého LP zahřívání motoru.....

 

Rozhodně by jste se měli vyvarovat

- průkazy - myslíte že to někoho pořád baví běhat po městě a schánět hovadiny

- warpy - jestliže to nebude nějaký o portování v čase tak se toho taky vyvarujte

- peníze - vytvořte svoje vlastní platidlo za které se bude všechno směňovat (např.: voda - je jí málo a je cenná)

 

 

 

Doufám, že jste se z tohoto topicu použili a vymyslíte něco nového a převratného. A nědělali stejný mód jako všichni ostatní s jiným názvem a jinak rozmístěnými povoláními

 

:thumbup: většinu věcí můj mod splňuje (třeba převoz zbraní xD si to krasně trefil) ale mohl by jsi mi vysvětlit, jak je myšleno Platidlo : Vody je málo a je Cenná ? :-D

Link to comment
Share on other sites

Diky diky diky že oceňujete mé nápady doufám že už nebudou klasické RP (o ničem) ale budou NG RP (o něčem)

 

To Xchos: Jestli vytvoříš tokový mód určitě si zahraju :d

Link to comment
Share on other sites

Diky diky diky že oceňujete mé nápady doufám že už nebudou klasické RP (o ničem) ale budou NG RP (o něčem)

 

To Xchos: Jestli vytvoříš tokový mód určitě si zahraju :d

Už něco zkoušel, ale vykašlal se na to, bo jsem mu do**bal GTA svýma HD texturama xD... Ale zdrojáky i s includy mám, takže se může klidně pokračovat. :v::boss:

Link to comment
Share on other sites

opravdu si me fakt hodne inspiroval :d dneska si to promyslim a pustim se do toho :d:D ... doufam ze mi do toho nezkouci dalsi zkousky a budou me nutit se na dalsi mod vykaslat :) ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...