Jump to content

DeAmx


Guest Justin Bieber

Recommended Posts

Potřebuju pomoc :)

Rozjebal sem si DeAmx a potřebuju nějakej funkční (Easy DeAmx třeba).

Stáhl jsem jeden z samp fora a píše mi to chybu =>

http://cdn.solidfiles.net/i/TZWg.jpg

 

TZWg.png

 

Potřebuju to na testy AntiDeAmx (Obcas se stane chyba a nerad bych aby nejakej k***t me ojebal o pwn )

 

Díky ;)

 

Špatná sekce - Není to o pawnu.

Si kopírák - nespamuj xD

Tady to máš - díky xDD

Link to comment
Share on other sites

Lamo tak si nesahuj Easy DeAmx ... na to potřebuješ Framework a ten ti zřejmě na vistě / 7 blbne jak vidim tak si stahni normalni deamx lua žadny upraveny napiš to do console

 

deamx soubor.pwn bo jak to je omnfg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

proč by to byla lama Machu? nejsi mírný retard? kdyby mírný... hází mi to tu stejnou chybu a lama nejsem,vyhořel mi HDD a tam jsem měl PWN ke všem FS, GM atd a mám v admince u nas na hsotu naštěstí .amx tak buď té ochoty a poraď normalně jak to na XP rozjet a nenadávej někomu do lam ;) moje ucta

Link to comment
Share on other sites

Diego":1rafxqzl]proč by to byla l*ma Machu? nejsi mírný retard? kdyby mírný... hází mi to tu stejnou chybu a l*ma nejsem,vyhořel mi HDD a tam jsem měl PWN ke všem FS, GM atd a mám v admince u nas na hsotu naštěstí .amx tak buď té ochoty a poraď normalně jak to na XP rozjet a nenadávej někomu do lam ;) moje ucta

 

hmm už sem to napsal tak nevim co řešiš...

Link to comment
Share on other sites

Už je taký malinký script riadkov do módu, ktorý je imúnny proti DeAmx. Takže pwn módu nezískate.

 

kdyz umis LUA tak ostatnim ani AntiDeAMX nepomuze ;)

Link to comment
Share on other sites

prosím vás mohli byjste mi poradit jak teda získám pwn od mého módu? dost mi na tom záleží :( mod jsem dělal pul roku.. ma 6500 řádku a byl bych nerad. kdybych o nej prisel :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...