Jump to content

sa-mp,Cs 1.6


killbill

Recommended Posts

Ahoj tímto bych vám chtěl oznámit ze delam servery cs 1.6 na protokol 48 a sa;mp na 0.3a R3 verzy ked náke chcete server !!!ZADARMO!!! pište na mail: [email protected]

 

 

Jmeno serveru: (vaše jmeno)

Typ hry: (Counterstrike 1.6/Sa;mp)

Mapa/mod: (De_dust 2 a další/Rze 7.3)

RCON heslo (vaše rcon heslo)

 

 

 

Doufám ze vam to bude k necemu nevim proc to delam jen z nudy

 

 

:kun::kun::kun: :!: :zachod: :rap2:

Link to comment
Share on other sites

Pletes se 4gb ram 2 jadrak 3.1 GHZ

:opera: :opera: :opera:

 

tohle presne se od tebe cekal: nepochopil si mě to bylo obrazně... a neodpovedel si na to jestli maš widle a ještě mam otazku: maš k CS serveru aspon AMX Mod X a taky jestli ten pc běži furt?! :):p

Link to comment
Share on other sites

AMX X mam a reknu ti komp nebezi furt XDDDDDd takze je to na ho........... miuzes mi nadavat do lam atd me to je jedno xD to slysim porad xDDD

 

"lol" "lol" "lol" "silent"

Link to comment
Share on other sites

AMX X mam a reknu ti komp nebezi furt XDDDDDd takze je to na ho........... miuzes mi nadavat do lam atd me to je jedno xD to slysim porad xDDD

 

"lol" "lol" "lol" "silent"

 

do ... KDO TU PÍŠE NĚCO O TOM, ŽE TI NADAVAM? ZJIŠTUJU INFORMACE NEJEN PRO SEBE ALE I PRO OSTATNI

 

PS: MAŠ TAM SAKRA TEN WINDOWS NEBO NE?

Link to comment
Share on other sites

Mam vistu sa;mp jede zec linux a cs 1.6 cez HLSV nebo jak se to jmenuje "study" "study" "study"

 

 

 

hmmm zajimavy nejdřiv napišeš mam vistu a pak samp jede přes linux (virtual pc????) a cs 16 jede přes HLSW (program to chapu ) ale nepochopil se co maš kua za OS? jestli jako tu vistu tak jako :thumbdown: :thumbdown: :) no nic nehodla se tu debatit to už je věc nazoru kdo chce server a kdo ne ahoj!

Link to comment
Share on other sites

Rze nemusi byt muzes poslat aj vlastni mod me to je jedno...

 

-- sob 16. led 2010 21:24:11 --

 

Mach presne kdo nece ahoj kdo ce Vitejte xd vis co nabidnu jenom tem co cou aby si zablbli atd...

 

-- sob 16. led 2010 21:37:17 --

 

Tak asi nikdo nece ;) xD

 

-- sob 16. led 2010 21:39:13 --

 

Ak asi nikdo nema zajem o server xD

Link to comment
Share on other sites

1)Si pako ze neco takoveho provozujes ja mam jeden server na cs na zapasi ak dzy ho zapnu tak neotevru nai tento pocitac

2)tvuj komp to nutahne

3)takoveto trapne servery si udela kazdy jako de_dust2 to umi kazdy lamak ale tam de o pluginy modely atd a ne ze to delas prez dedected server a das host name mapa a to je vse :d

Link to comment
Share on other sites

1)Si pako ze neco takoveho provozujes ja mam jeden server na cs na zapasi ak dzy ho zapnu tak neotevru nai tento pocitac

2)tvuj komp to nutahne

3)takoveto trapne servery si udela kazdy jako de_dust2 to umi kazdy lamak ale tam de o pluginy modely atd a ne ze to delas prez dedected server a das host name mapa a to je vse :d

 

ja mel taky přes dedicated server (na hamachi) a měl sem tam pluginy xD

Link to comment
Share on other sites

to jo to jak osvishni prez to delame jako co hrajou cs jako ja :d ale dit on to neumi a jetsly to chces s poradnejma efektama hudbou atd tak ten server bdues delat dlouho.. ale on da jen rcon jmeno mapu a to je vse ani kdyz prides a das ok nebdue tam vase stranka nic ot on neumi vim ze je hodnej ze se tady nabizi ale dela ot aby se vetrel kamo je mi te lito :( a nedelej to nevypnes pak ani pc:D ja delam servery na notebooku a ani nezapnu kos nic :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...