Jump to content

Sekajici Notebook


Guest Majkl

Recommended Posts

Ahoj mam notebook a seka se mi mam ho 1 rok a vse bylo ok ale nedavno se mi zacali sekat hry ale jen hry !!!!

 

Drive jsem rozjel v poho : Gta SAN ANDREAS , Call Of duty 1, 2,Flat outy 2

 

Tedka se mi sekaj: Gta SAN ANDREAS , Call Of duty 1, 2,Flat outy 2

 

Proste nwm cim to je zapnu pc vse v poho a zapnu hru a zacne se mi sekat hrozne

 

 

Info o Pc

HDD: 160 GB

RAM: 3 GB

OS: Windows Vista Home Basic

Procesor: 1,6 GHZ

Graficka Karta : Ati Radeon X1200

 

 

Projel jsem pc 3 x Nod 32 [Antivir] & CCleaner

 

Nwm co dal prosim porad te dekuji

Link to comment
Share on other sites

Ahoj mam notebook a seka se mi mam ho 1 rok a vse bylo ok ale nedavno se mi zacali sekat hry ale jen hry !!!!

 

Drive jsem rozjel v poho : Gta SAN ANDREAS , Call Of duty 1, 2,Flat outy 2

 

Tedka se mi sekaj: Gta SAN ANDREAS , Call Of duty 1, 2,Flat outy 2

 

Proste nwm cim to je zapnu pc vse v poho a zapnu hru a zacne se mi sekat hrozne

 

Info o Pc

[list=]HDD: 160 GB

RAM: 3 GB

OS: Windows Vista Home Basic

Procesor: 1,6 GHZ

Graficka Karta : Ati Radeon X1200

 

Projel jsem pc 3 x Nod 32 [Antivir] & CCleaner

 

Nwm co dal prosim porad te dekuji

 

a vycistil si ho? "lol"

Link to comment
Share on other sites

koukni se kolik máš spuštěnejch procesů, kdyžtak povypínej.. Koukni jestli máš chladící pastu na procesor jak už bylo psáno a jestli máš dobře nacvaklej nebo jestli nemáš zaprášenej větrák na procesor ;)

 

EDIT: aha psal jsi notebook, tak vysaj větrák ;)

Link to comment
Share on other sites

Notas mam jeste v zaruce tak do nej nemuzu

 

Spustenych procesu mam 80 / Vyuziti CPU od 5 - 35 %

 

 

Jdu zkusit defgramentaci disku a uvidim jestli to nepomuze musi to byt tim prachem

Link to comment
Share on other sites

taky se mi tohle stalo a taky sem mel ntbk v zaruce....ale vzal sem sroubovak, sundal sem spondi cas krytu kde je i vetrak...rozebral sem vetrak, vycistil sem odvetravani (byla tam asi centimetrova vrstva prachu ) a pak zase smontoval...do tedka notas slape jak hodinky ;)

Link to comment
Share on other sites

me se po roce zacal notebok sekat aji GTA jelo jen 5 minut XD....a pak sem sel koupit vetrak a tam mi poradily vycistit to ...sem vzal taky srubovak a otevrel a co nevidim na chlazení asi 1-1,5 vrstva prachu od te doby slape a tim ze ho cistim casteji tam nebyva uz tolik prachu xD ...a v te době ho bracha braval na praxe takže se neni cemu divit

Link to comment
Share on other sites

Ja skoušel všechno taky mam Notebook a naněm dělám vše hraju atd ale když hraju GTA asi 30 minut v kuse seka se mi vše a když CS tak se mi zhačně sekat HNEd a COD 1,2,3 jo ale COD4 se mi nějak neseka "lol"

 

Lol, Presne to mi to dela taky, a pak se mi seka i single player (GTA SA)

Link to comment
Share on other sites

Koukam.. Zlaty PC, mam starsi komp, mensi konfigurace nez vy vsici dohromady mozna :d, a spustim tam GTA:SA na plne detaily, CoD 1-4 ( 5 jsem nezkousel ale asi nespustim, mozna s lagy ). Komp mi jede 3 dny v kuse, a vse jede jak ma, mam procesu spustenych pres 80 + CPU mam nekdy i na 100% :d a komp jede furt. Je pravda ze jsem pridaval chlzeni, ( paste neverim ) jen takovy mini vetracek se svitidlem :). Taky je pravda ze jsem dokupoval ramky a rychlejsi disky, a komp mam 5 let a je jak novy ;).

 

Konfigurace:

CPU: 1,6 GHZ ( Jedno jadro! ) AMD Sempron 2600

Ram: 1 GB DDR

HDD: 2x 120 GB taham aj 80 - 120 MB/s :)

 

Cely komp je oosviceny :p klidne aj fotky sem nahodim..

 

Ale ten tvuj notebook bude bud cely zasrany, nebo buhvi cos snim udelal.. Ty Notebookovy procaky stojej za ho*no, rychle se prehrivaj, maj mensi vykon ( Jak ktery )... Neni se cemu divit kdyz v ntb mas mensi prostor, hlavne na chlazeni.. Kup si takovou chladici podlozku pod to ;) A nebo zkus vycistit no.

Link to comment
Share on other sites

Ja som si mysles ze Toshiba :d nwm čo s tym je, defragmentuj ešte raz sprav kontrolu virusov alebo maš dosť programov povypinaj ICQ,Skype,MSN a ine alebo reinstaluj Win

Link to comment
Share on other sites

Reinstalovat win ? to je lepsi uz vlezt do vnitrku notasu defragmentaci jsem mel spustenou a probehla uspesne a nemuze to byt tim ze mam 2 uzivatelsky profily ?

Link to comment
Share on other sites

Kup si takovou chladici podlozku pod to

Můžu jenom doporučit já jí mam asi týden a notebook jede v pohodě ;)

NNN vzdy se odhlasim kdyz jdu na jiny profil ale nwm asi to bude tim prachem a kdyz to vysaju pres vetrak neurvu neco v tom notebooku ? [Nakej kabel]

Co bys tam asi tak chtěl poškodit? Já ho vysávam běžně a právě proto že k větráku se nemůžu nijak dostat tak mam chladící podložku s takovim maxi větrákem xD viz. http://www.alza.cz/chladici-podlozka-en ... 126603.htm

Link to comment
Share on other sites

Prej maly vetracek xD tak ok vysaju to zitra a modilm se aby se tam nic neuskublo :-D tak diky jestli semka nenapisu tak mam po notasu diky ahoj

 

-- úte 12. led 2010 20:41:47 --

 

Notebook jsem vysal a slabe jak hodinky dekuji moc :-)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...