Jump to content

Vraťte om3novi hodnost moderátora


Guest ondrasw

Recommended Posts

Om3n je dobrej moderátor to že sem chodí málo kdy to nevadí - om3n je a bude můj nejoblíbenější moderátor na pawno.cz

 

- Atomas válí :d

- ffredyk po mě chce nějakej videoklip

- cniryho nemám rád

- DaW tu skoro vůbec není

- a na ostatní si nepamatuju hlavně na macha

Link to comment
Share on other sites

Om3n je dobrej moderátor to že sem chodí málo kdy to nevadí - om3n je a bude můj nejoblíbenější moderátor na pawno.cz

 

- Atomas válí :d

- ffredyk po mě chce nějakej videoklip

- cniryho nemám rád

- DaW tu skoro vůbec není

- a na ostatní si nepamatuju hlavně na macha


on uz neni moderator? :?:

Link to comment
Share on other sites

Om3n je dobrej moderátor to že sem chodí málo kdy to nevadí - om3n je a bude můj nejoblíbenější moderátor na pawno.cz

 

- Atomas válí :d

- ffredyk po mě chce nějakej videoklip

- cniryho nemám rád

- DaW tu skoro vůbec není

- a na ostatní si nepamatuju hlavně na macha

 

A proto si dovoluji navrhnout post komentátora Om3novi a zebrat ho cnirymu :d

Možná někdo bude souhlasit

 

-- stř 06. led 2010 22:42:49 --

 

Om3n je dobrej moderátor to že sem chodí málo kdy to nevadí - om3n je a bude můj nejoblíbenější moderátor na pawno.cz

 

- Atomas válí :d

- ffredyk po mě chce nějakej videoklip

- cniryho nemám rád

- DaW tu skoro vůbec není

- a na ostatní si nepamatuju hlavně na macha


on uz neni moderator? :?:

 

NENE podle toho co vidim v jeho profilu ne

Link to comment
Share on other sites

pokud ja vim tak to tu cnirymu patri nebo to tu plati nebo tak neco :-D takze bacha na to co rikas xD

 

biohazard : jj uz neni moderator :-)

Link to comment
Share on other sites

tak za prvé: já s odchodem om3na nemám nic společného

za druhé: nechápu kde se tu vzalo tolik kreténů když ještě před 14 dny tu byli inteligentní lidé. asi už všichni šli spát a zůstala tu jen ta spodina :(

omenovi se ani nedivím že odešel protože chytrák by měl takové lidi banovat ale evidentně nemá čas nebo nechce zasahovat.

 

jo a k tomu rýpnutí do mě - jestli jsi týden čekal aby sis pobrečel že jsem jak jsem na tebe byl zlej, tak je vidět kde bys měl být (banlist). Jestli nechcete abych sem chodil a učil vás programovat, dejte mi to vědět a já už sem nepříjdu.

anketa o odchodu: viewtopic.php?f=16&t=6630&p=71151

Link to comment
Share on other sites

Nechápu, proč se v tom štouráte zrovna vy xD Kdyby chytrak nebo om3n chtel(i) tak je om3n moderator a nic se nedeje, hold nikdo krom nich dvou nevi vse, nikdo vam nerekne uplne vse na rovinu, dit vi ani nevite proc om3n nema prava ale delalte tu topic xD xD xD to me dostava nejvic xD smich detem do xichtu :)

 

+ pekne s eto tu rozjizdi, na to si jeste pockam >D to bude jeste hodne zajimava valka xDDDDD

Link to comment
Share on other sites

moderaotrsky prava nemam protoze sem se jich sam zrekl a prenechal sem je ATomasovi...vypadal ze ma o ne velkej zajem, tak sem mu je prenechal...a tohle vam klidne chytrak potvrdi...

 

to CN!RY: diky...alespon jeden z mala lidi chape "proč"...a to s tou spodinou mas naprostou pravdu...a to ze chytrak nechce zasahovat? on jeste ty lidi co tady prudej prekecava aby toho nechali...proste mu je lito zabanovat uzivatele fora...i kdyz tyhle lidi tomuhle foru naprosto snizily kvalitu...njn...tady to bylo super kdyz sem zacinal (driv to tu bylo prej jeste lepsi)...nikdo tu neprudil...kdyz nekdo prudil nabehnul chytrak a banoval...ale tohle je uz asi v tahu...

Link to comment
Share on other sites

moderaotrsky prava nemam protoze sem se jich sam zrekl a prenechal sem je ATomasovi...vypadal ze ma o ne velkej zajem, tak sem mu je prenechal...a tohle vam klidne chytrak potvrdi...

 

to CN!RY: diky...alespon jeden z mala lidi chape "proč"...a to s tou spodinou mas naprostou pravdu...a to ze chytrak nechce zasahovat? on jeste ty lidi co tady prudej prekecava aby toho nechali...proste mu je lito zabanovat uzivatele fora...i kdyz tyhle lidi tomuhle foru naprosto snizily kvalitu...njn...tady to bylo super kdyz sem zacinal (driv to tu bylo prej jeste lepsi)...nikdo tu neprudil...kdyz nekdo prudil nabehnul chytrak a banoval...ale tohle je uz asi v tahu...

 

 

Ja zacal s samp v rijnu 2009 a muzu ti rict na server sichni meli autoritu, a hraly to INTELIGENTNI lidi ktery byly psychycky v poradku a ted? pawno dela kde jakej kopirak, server ma kde jaky decko, na serveru sama urazka nadavka, kdo nema cheaty neni in atd.... driv si mel cheaty? ani si nespitl a mel sistrach a hral si .... dnes mas cheaty? 3 lidi maj na serveru cheaty a verjne se o nich bavej jak kdyby to byl treba obrazek na plochu.... dnesni mladezi chybi hlavne autorita,a jelikoz sou v puberte a je jim 12-15 tak si myslej ze objevily svet a ze jim vse patri.... :) to je cela chyba dnesni doby :) drive tomu tak nebylo a bylo krasne :)

Link to comment
Share on other sites

ja treba nechapu proc chytrak premlouval Roniho aby se choval normalne...a kdyz sem sem pak po nejaky dobe prisel tak se furt mohl posrat z toho ze sem napsal vetu "Tato diskuze je doslova o HOVNE....LOCK"..a neustale s tim spamoval v chatu...je to normalni? takovyhle lidi by meli mit ban hned...treba jako ondrasw...ten se jeste chlubil ze ma 8 varovani...a takovejch lidi je tady mraky...

Link to comment
Share on other sites

Om3n je jedinej moderátor co dokázal ničit spam. Myslím že by ste mu tu hodnost měli vrátit

 

Omg precti si vsechny prispevky v tomhle tematu a pak na to prijdes "scratch"

Link to comment
Share on other sites

Om3n je jedinej moderátor co dokázal ničit spam. Myslím že by ste mu tu hodnost měli vrátit

 

Omg precti si vsechny prispevky v tomhle tematu a pak na to prijdes "scratch"

 

xD sorry se mi to všechno nechtělo číst :d Takže odešel sám, jooo?

Link to comment
Share on other sites

jo fugasi slava dosel si na to :d ""NJ ludia maju cheaty a potom este hovoria poriadnemu hracovy ze je zaciatocnik ja to poznam stare zlate casi""

 

:lol: Trosku nepochopil smysl tematu xD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...