Jump to content

[SERVER] [SVK/CZE] Jamas Town | the Part of Los Santos


NICK

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

neurazaj Webgarden ja tam mam tez zopar webov je to neplateny hosting a esce aj k tomu su tam selake te body + lachko sa s tym robi takze mne sa to paci vacej ako neaky websnadno.cz abo blog.cz

Link to comment
Share on other sites

webgarden .. hm :) hned by som radsej mal PHP web.. lenzee :d nejak sa neviem k tomu dostat.. tak aspon nieco na webgardene. mala slaba forma reklamy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

DOSTAL SOM BAN VOLAM SA FOLLGY HRAM NA SERVERE JAMAS TOWN BAN MY DAL BEZDVOVODNE RIDER IBA SOM MU NAPISAL ZE JE UBOHY KED DO MNA ZACAL STRIELAT CHCEM SPRAVODLIVOST UZ SOM TAM MAL KOPU PRIATELOV

Link to comment
Share on other sites

jo jinak... ty kecy jako Toto vozidlo můžeš ovládat až po 20 minutách hraní je k ničemu.. když mačkáš enter rychle zasebou tak stejně nasedneš.. to samé s letadlama...

Link to comment
Share on other sites

DON":2y8ffx3j]Právě o toto mi jde...nepůjdu někam kde jsou akorát přepsané názvy povolání z MTV..

Hele done?

Omlouvám se, ale z těma tvejma kecama mě začínáš štvát, je to možná předělaný MT, ale je tam napsáno že je to na jádru MT, takže je to i celkem dobrej server.

asi neznáš v celku známí Live Town vid?

a neni to MTV ale MT, a kdyby tak by to bylo MTW, nauč se prosím alespon 3 dementní slova z angličtiny, anebo to nepiš z kratkou ..

 

Děkuji, Jan Nachlinger

 


 

Jinak v celku dobře udělaný, a přepracovaný, byl sem tam, a pěkně sme se hádali z nějákym dementem :d kterej řikal že je skiller a že mě bude furt provokovat ...

Link to comment
Share on other sites

MTW

 

Jeste vetsi kravina,

 

MTV2.pwn = Maikeroo Town Verze 2

 

 

Jinak mody na zakladu Maikeroo je hodne, a myslim ze vylepsovani takovyho uspesnyho modu je dobrý, nemusíš dělat novej mod ale vylepšíš starší a je to ;)

Link to comment
Share on other sites

MTW

 

Jeste vetsi kravina,

 

MTV2.pwn = Maikeroo Town Verze 2

 

 

Jinak mody na zakladu Maikeroo je hodne, a myslim ze vylepsovani takovyho uspesnyho modu je dobrý, nemusíš dělat novej mod ale vylepšíš starší a je to ;)

jeho chyba ked musi kopirovat aj ja som kopiroval ale to uz davno :d

Link to comment
Share on other sites

ku*va víš co znamená kopírovat? Že si něco vezme od jinud a ZKOPÍRUJE to k sobě. On vzal cizí mod a vylepšil ho... JE TO ku*va KOPÍROVÁNÍ???

 

Neni tak se do něj neser***

Link to comment
Share on other sites

davide? musis se do me furt navazet z donem?

to bude řikat i verzy jako d*bil?

Ne, Já jsem Vám překazil hádání co znamená MTV.

omg a o jaký verzy mluvíš?

já se s nim nehádal, já mu jen položil otázku...

Link to comment
Share on other sites

davide? musis se do me furt navazet z donem?

to bude řikat i verzy jako d*bil?

Ne, Já jsem Vám překazil hádání co znamená MTV.

omg a o jaký verzy mluvíš?

já se s nim nehádal, já mu jen položil otázku...

 

Tohle není flame war?

 

a neni to MTV ale MT, a kdyby tak by to bylo MTW, nauč se prosím alespon 3 dementní slova z angličtiny, anebo to
Link to comment
Share on other sites

killer":3lzseert]
killer":3lzseert]dpc nehadajte sa stoji vam zato jedno posrate ? MT ? :d

Já nevim kdo tady začal oxidovat že je to kopírák

j ale teraz tu oxidujes ty

 

Jéé Já oxiduju?? Oh byl sem setřen, asi se schovám někam do země... :(

Link to comment
Share on other sites

copy necopy.. neprivlastnujem do sebe.. napisal som ze je to prerobene Maikeroo .. autor je maverick .. ja som to iba prerobil ... priznaval by som sa k hrubemu COPY keby som to vyhlasoval za čisto svoje.. a nazov je zmeneny preto ze vacsina hracov ked uz iba uvidi Maikeroo tak sa otoči kade lahšie.. s pozdravom ostavam :klidek:

a follgy mas ban za cheaty.. ked sa chces obhajovat piš na web.. nie tu http://www.jamastown.7u.cz

Link to comment
Share on other sites

copy necopy.. neprivlastnujem do sebe.. napisal som ze je to prerobene Maikeroo .. autor je maverick .. ja som to iba prerobil ... priznaval by som sa k hrubemu COPY keby som to vyhlasoval za čisto svoje.. a nazov je zmeneny preto ze vacsina hracov ked uz iba uvidi Maikeroo tak sa otoči kade lahšie.. s pozdravom ostavam :klidek:

a follgy mas ban za cheaty.. ked sa chces obhajovat piš na web.. nie tu http://www.jamastown.7u.cz

OT: Pozadí headeru se roztahuje :d

Link to comment
Share on other sites

copy necopy.. neprivlastnujem do sebe.. napisal som ze je to prerobene Maikeroo .. autor je maverick .. ja som to iba prerobil ... priznaval by som sa k hrubemu COPY keby som to vyhlasoval za čisto svoje.. a nazov je zmeneny preto ze vacsina hracov ked uz iba uvidi Maikeroo tak sa otoči kade lahšie.. s pozdravom ostavam :klidek:

a follgy mas ban za cheaty.. ked sa chces obhajovat piš na web.. nie tu http://www.jamastown.7u.cz

OT: Pozadí headeru se roztahuje :d

mne ho zobrazuje dobre.. :think: ako myslis ze roztahuje.. v mozile opere aj v internet exploreri normalne ho zobrazuje..

Link to comment
Share on other sites

copy necopy.. neprivlastnujem do sebe.. napisal som ze je to prerobene Maikeroo .. autor je maverick .. ja som to iba prerobil ... priznaval by som sa k hrubemu COPY keby som to vyhlasoval za čisto svoje.. a nazov je zmeneny preto ze vacsina hracov ked uz iba uvidi Maikeroo tak sa otoči kade lahšie.. s pozdravom ostavam :klidek:

a follgy mas ban za cheaty.. ked sa chces obhajovat piš na web.. nie tu http://www.jamastown.7u.cz

OT: Pozadí headeru se roztahuje :d

mne ho zobrazuje dobre.. :think: ako myslis ze roztahuje.. v mozile opere aj v internet exploreri normalne ho zobrazuje..

Mam mozillu a nemluvim o headeru, ale o tom šedém pozadí pod ním.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...