Jump to content

[BAN] Roni


Guest Petr Hnátek

Recommended Posts

Tímto žádám Chytráka o BAN =D

 

Mach mi to na icq potvrdil, že si o něj můžu za žádat, tak tady žádám.. Důvod..Ani nwm Mam nějaký špatný měsíc.. Vše je k hovnu..

Link to comment
Share on other sites

Já s tím souhlasím.

Jj to jsme dva.. Stejně nikomu neradim a když někdo bude chtít poradit, ať mi napíše na icq nebo skype..

 

Pro Mach: Njn aspoň vidíš co s klukem udělá holka..

Link to comment
Share on other sites

proc chces ban proc proste jen neodejdes

Protože, když dostanu ban, tak me sem už nic nepotáhne, ale když bych odešel sám od sebe, tak sem budu chodit furt..

 

Presne, ja taky vecer rekl odchazim a rano sem tu byl jak znovuzrozenej :d

Link to comment
Share on other sites

proc chces ban proc proste jen neodejdes

 

Ja vam to povim (nic proti tobe roni jsi dobry) proste chhce udelat rozruch at t ovsichni vi se podivejte do celnu pulka odesla a nic zady takoveto veci.Jen chche byt dulezity. ale nic proti tobe roni :)

Link to comment
Share on other sites

proc chces ban proc proste jen neodejdes

 

Ja vam to povim (nic proti tobe roni jsi dobry) proste chhce udelat rozruch at t ovsichni vi se podivejte do celnu pulka odesla a nic zady takoveto veci.Jen chche byt dulezity. ale nic proti tobe roni :)

Já nechci být důležitý.. Je mi to u prdele kdo si co myslí.. Já chci ban, abych sem už nemusel chodit.. Protože když mi to pude, tak mě to sem bude lákat..

Link to comment
Share on other sites

tak sme proste nechod jezisi neni to tak tezke ne?? nebop chytraku vyhov m ua dej mu ho teda me uz to jeb*

Machu řekni mu co ti řekl chytrák na to, že chci ban..

 

At si ho dá Sám =)

 

btw Tak si změn heslo na 6446897767*/ a už sem nemusíš chodit :d

Link to comment
Share on other sites

tak sme proste nechod jezisi neni to tak tezke ne?? nebop chytraku vyhov m ua dej mu ho teda me uz to jeb*

Machu řekni mu co ti řekl chytrák na to, že chci ban..

 

 

nech ho být..

Link to comment
Share on other sites

tak sme proste nechod jezisi neni to tak tezke ne?? nebop chytraku vyhov m ua dej mu ho teda me uz to jeb*

Machu řekni mu co ti řekl chytrák na to, že chci ban..

 

 

nech ho být..

Jako to je od něj, ale hnusný ne? Někdo chce ban a on řekne nech ho bejt.. Jako by řekl nevšímej si ho je to blázen =D

Link to comment
Share on other sites

jezisi jj dej si heslo AKF XnYXH JSDFS a je to vyresene :).chytrak ti enchce dat ban??

Joo nechce mi dát ban.. Nwm proč, ale je to od něj hnusný =D

ASi tě má rád :)

Gay nejsem =D Ale nwm jakém smyslu si to myslel :d

Link to comment
Share on other sites

nechche ti dat ban tak toho nech a uz pawno nedelej jako ja jen se sem chod koukat a to je vse a pomahat "lol"

Já to udělám jinak xD Budu si dělat z některejch moderátorů srandu.. viz. Daw3 xD

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...