Jump to content

návrh [DŮLEŽITÉ] Vaše chování


Recommended Posts

Dám si práci a budu se snažit rozepsat. Na tomto foru jsem už přes rok. A za ten rok se chování a morálka všech uživatelů nedopracovala až sem. Pravda, někdy se objevili trapné topici, ale ne tak jak teď. Další věc co zde nepochopím je Vaše podělaná stávka. Tím že začnete stávkovat nikomu nepomůžete. Tím ukazujete jaké jste lamy. Co se týče přiblblých příspěvku a celkově topicu. Vyzívám moderátory aby se stali velice aktívními a mazali každý spam a nevhodné TOPICI LOCKovali. Forum nemá být na spam ale na to aby jste se ptali a my Vám pomáhali. Na pawno už nejsem proto se snažím pomahat v sekci HTML CSS což jste si mohli všimnout. Pokud se tu ještě jednou objeví něco co se bude vymykat pravidlům tvrdě to potrestám a začněte se nad sebou všichni zamýšlet! Takže doporučuju abyste si přečetli pravidla a ptali se opravdu pokud je to nutné.

S pozdravem Daw3. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

J8 ti něco řeknu.. to že to nikdo respektovat nebude mě nezajímá.. ten kdo to nebude respektovat tak to hold schytá.. Budu Vám lockovat trapný topici tipu Jakou máte rádi zeleninu.. kdyby to alepson melo smysl.. sami jste to chtěli tak se podle toho chovejte..

 

-- úte 08. pro 2009 19:18:52 --

 

roni měl bys zvážit svuj spamerskej příspěvek

Link to comment
Share on other sites

Ináč lama má pravdu........

 

Polovička čo ani toľko.....iba štvrtka to bude rešpektovať.......

 

Ale ináč dal si si námahu to napísať.....ale rešpektovať to nebudu :wtf:

Link to comment
Share on other sites

Ty ses nevyjádřil jen si přiblble zareagoval.. A mě vubec nezajíma že si pravdila nečetl a ostatní taky ne.. je to tvuj problém.. Neznalost neomlouvá...

Link to comment
Share on other sites

My tomu sice nepomahame ale ty taky ne todle je zacarovanej kruh todle rika kazdej nikdo to nerespektuje sice je stavka ja taky stavkuju ale nidko nevy co si od ty stavky slibuje a to nevíš ani ty co si slibujes od tohodle topicu ty dobře víž že se tim stejnak nic neviřeší prostě i když todle řekneš se nic nezmnění furt tu nidko zaklada topici typu stavka atd.. nebo zrovna jako ted vaše chování ale je to furt k ničemu prostě si dejte všichni pokoj nebo zorganizujte stavku tak aby ste vedely co si od ni slibujete a co ne

Link to comment
Share on other sites

a já se taky chovám hrozně? :(

To jsem neřekl... Ale spamovat se tu nebude.. Nemluvim konkrétně k nikomu.. SPAM Mažu!

 

BTW Vixi. Já tohle od ted Lockuju.. mě to nezajíma.. bud se to zmeni nebo tady budu já a budu Lockovat a mazat..

Link to comment
Share on other sites

Nehraj si na boha jestly si na nej chces hrat tak radši stim fakt hned koukej neco delat nebo se na to ted hned vypec ja se rikladam ke stavce kuli takovejdle příspevkum a kuli takovejdlem lidem

Link to comment
Share on other sites

Neboj se mažu už jsem smazal 15 příspěvku ani jste to nepostřehli ptž než to přišlo k Vám Daw3 to smazal.. ;) Sry ale budu Važně přisnej v tomhle.. Snad Vás to omrzí psát pi*oviny...

 

BTW: Stávka je to nejmenší co me tu sere ;)

 

-- úte 08. pro 2009 19:42:59 --

 

A klidně si stvkuj.. ty co potřebujou pomoct se to nijak nedotkne ptž ty bys jim stejně nepomohl

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...