Jump to content

Bad Creat!ve People [BcP]


Guest sONny

Recommended Posts

logo.png

Zdravím ! Predstavujem vám Clan Bad Creat!VE People ! Preklad doslova znamená zlý kreatývnu ludia....Sme clan čo hrá všetko hráme Stunt aj Skill a stále sa zlepšujeme ! Nebudem hovorit že sme najlepší alebo najdokonalejší musíme ešte vela trenovat :) ak by si mal chut nás vyzvat na STUTN ALEBO SKILL CW kludne nam napíš...nejde nám o výhru ale schutou si zahrat ! Náš Official Website je http://bcp-clan.7u.cz/ :clap:

 

obrazok.th.pngbcpl.th.pnggtasa2009102920021282.th.pnggtasa2009103120141166.th.png

Link to comment
Share on other sites

3X1T3R hod tu sracku aspon do spoileru :d

 

maš pravdu opravim to "lol"

 

Na kkktiny tě užije co? Ale na pořádnou práci ee :boss:

 

čo sa zvrušuješ zato že si tam prišiel na party na server ako Telefonica_O2 a kecal si nam tam internet 1TB za 5minut a za 2kč mesačne "lol" potom sme kecaly o volakich fičuroch "tongue"

Link to comment
Share on other sites

3X1T3R, já vim že si strašnej zmrd a z každýho si dělíáš píču, ale ty si strašnej deb*l, já to vim, a ty to víš taky, klidně mi dejte ban, ale on je to píčák :d

 

Už si doufam byl na tom WC ? aby si se nám tady neposral.

Link to comment
Share on other sites

3X1T3R, já vim že si strašnej zmrd a z každýho si dělíáš píču, ale ty si strašnej deb*l, já to vim, a ty to víš taky, klidně mi dejte ban, ale on je to píčák :d

 

Už si doufam byl na tom WC ? aby si se nám tady neposral.

 

Provokaterov tu nepotrebujeme ja len hovorim že som bol na ich servery kde som hral s adminom čo mi neodpovedal :d

Link to comment
Share on other sites

Už si doufam byl na tom WC ? aby si se nám tady neposral.

LOL, čili proč se bát BANu - Ale čistá pravda

 

čo sa zvrušuješ zato že si tam prišiel na party na server ako Telefonica_O2 a kecal si nam tam internet 1TB za 5minut a za 2kč mesačne potom sme kecaly o volakich fičuroch

 

No prave, napsal si tu SUPEEEEEEER PARTY HALLOWEN PRIJDTE, vsichni prisli vecer (ptze koukali na vecernicka "cyclops" ) a ono tam nic. Jen par objektu a hangar.

Pak tam pribehli tvoji inteligentni admini začali si střílet a psát Hentai 4ever do /dann atd. Jeste pred tebou pomlouvaji tvuj klan a ty nic nedelas :) Asi se bojíš že kdyby si je vyhodil tak už by s tebou nemluvili :d Proste nemam slov :boss:

 

 

Edit: :spam:

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":46hqteuc]
Patiku ty nemas co nekoho vyzivat za other clan...to muze tak akorat chytrak ;)

 

To nevadí :lol: tak vás vizívám za Patrik88 :lol: a video dělat nebudu bud j nebo n

 

lamzzzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Patrik88":c2r99tdc]Chceš vidět jak driftuju že protože kdybych jel moc dobřetak nejedeš aby si nedostal na :prdel:

 

jaj len sa nerozplač :wtf:

 

_________________________________

UŽ MÁM 60 PRÍSPEVKOV !!! 100-KA SA BLÍŽI !!! "lol"

Link to comment
Share on other sites

EXITER ma seres tvoju fotku mas vsade po nete rozdavam ju aby videli 10 rocneho koko**.

 

PS:V drifte ta mam na malicku viem driftovat z ELegy,Infernus + nitro takze drz pi**

 

sry za cenzurovane nadavky :kun:

Link to comment
Share on other sites

EXITER ma seres tvoju fotku mas vsade po nete rozdavam ju aby videli 10 rocneho koko**.

 

PS:V drifte ta mam na malicku viem driftovat z ELegy,Infernus + nitro takze drz pi**

 

sry za cenzurovane nadavky :kun:

 

NITRO S NITRO DRIFTOVAT :lol::lol::lol: najväčšiu lamovynu som počul

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...