Jump to content

[_Guilda_] Anti-Spam Guard


Jean

Recommended Posts

asg.PNG


Zdar, kdyz tak denne projizdim toto forum a spousta prispevku jsou jen spamy atd, tak jsem se rozhodl utvorit Guildu ASG (Anti-Spam Guard), cilem teto skupiny aktivnich a rozumnych lidi by bylo pomahat moderatorum, protoze moderatori jsou porad jenom lidi (teda doufam :lol: )...

 

Kazdy clen guildy bude mit v podpisu jeden takovy obrazek(jako ja mam), odkaz budu posilat na pozadani (SZ) a to hl. z duvodu aby to nemneli lidi typu empis a spol., tato guilda nebude mit zadneho leadera aby se tam lidi nehadali...

 

Náplň práce:

1. Ničit spamery

2. Pomáhat těm co se chovají slušně

3. Pomáhat moderátorům s vyhledáním zbytečných příspěvků (aby je mohly vymazat/zamknout)

 

 

Postup jak zneskodnit spamera:

1. Nejdrive ho musite upozornit a pohrozit ze mu bude navrzen ban pokud bude spamovat

2. Kdyz neuposlechne, tak zalozit anketu o navrhu jeho napomenuti či banu

3. Anketa by mela obsahovat nejake dukazy o tom ze uzivatel skutecne spamoval

(odkaz, screen, citace)

 

PS: Takze kdo chce k nam napiste mi SZ ja mam zaslu odkaz obrazku do podpisu...

Link to comment
Share on other sites

Sice chapu ze je to pekne bejt proti spamu... ale topicu jako Project anti Spam [by marwin] uz tu je dost... (asi 2 :p)

 

btw jak mas napsany ten navod to delam taky :)

 

Edit: Kdybych si mel davat vsechny userbary,loga na Anti Spam do podpisu tak je to na celou stranku :d

Link to comment
Share on other sites

Toto není project, toto je utvořená skupina lidí s jistým zaměřením, ten obrazek je jen znacka toho kdo tam paří, pokud pro nas chytrak udělá skupinu již nebude zapotřebí(ten obrazek)...

 

Skupina není totéž co project.

Link to comment
Share on other sites

Mame v planu, mame v planu... ja taky uz 3 roky planuju ze si zazalohuju data a preinstaluju XP :d :D

Ono stačí že u některejch topiců v Změna Hodností je anketa rozdělaná na BAN a stejně dotyčný ban nedostane a ani se topic nelockne/nevymaze... To mají na práci moderatori....

 

btw neco mi psal ffredyk ze muzou pry jenom lockovat ale mazat ne.. to mi prijde jako uplna blbost.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...