Jump to content

[APP] SA-MP Winamp Plugin


癌癌癌

Recommended Posts

SA-MP Winamp Plugin

 

›Download‹

 

Zdarec, nudil jsem se tak jsem udělal takovej malej programek jde o to, že když poslouchate během hraní SA:MP hudbu ve winampu když se změní pisnička napiše se to na chat.

 

Screenshoty:

 

- Ve hře:

sampplugin1.png

 

- Dialogove okno programu:

sampplugin.png

 

Ovládání:

1.) Spustíte program

2.) Nechate ho bejt :d

3.) Spustíte samp.exe (pokud již není spuštěno) a připojíte se na server (pokud už je spuštěno a připojeno pokračujte dál)

4.) Počkejte až se připojíte poté až budete chtít zapnout "plugin" stiskněte klávesu F2, pokud se Vám na "chatovací linku" nenapíše "zapnuto" (ale neodešle se :)) zkuste to ještě jednou ono to nejak blbě reaguje ty klavesy

5.) Chcete-li plugin vypnout stiskněte klavesu F3 :) pokud se vam zase nenapsalo na chat "vypnuto" (ale neodeslalo se) tak to zkuste ještě jednou.

UPOZORNĚNÍ: Pokud behem hrani hodlate minimalizovat GTA (SA:MP) Nejdřive vypněte a ujistěte se, že se to vypnulo a poté až hru minimalizujte. Stejně tak s vypínáním hry.

 

Známé bugy:

- Vypněte Notifications ve winampu jinak Vam to napiše na chat misto pisničky nejdřiv "Notifier" a pak až písničku :) (ano některým to došlo ... hleda to titulek MainWindow ale nevim proč se zmeni na Notifier hlavní okno) (asi musite pouze ručně ... ještě to zjistim jestli to jde nastavit, ale to už by bylo asi přes nastaveni winampu)

 

- Když píšete na chat a neodeslali ste to ještě tak se napiše za to ten text z pluginu a odešle se to :)

 

Verze

Nejnovější: 1.2 (BUGFIX)

 

PS: Potřebujete jak už je u mě zvykem .NET Framework 3.5 (najdete na microsoftu)

To je vše :d

Link to comment
Share on other sites

Mach co teba este nenapadne :d:D ale inak BRAVOOO good 1000000/1000000

 

Njn když ja na to přišel tak že sem hral na Zombies Era a najednou me napadlo že si budu hrat že mam plugin pro WALKMAN 2.0 (v Sony Ericssonu W580i je to přehravač hudby) ... tak me napadlo že udělam real "plugin" pro Winamp pač winamp piše pisničku do titulku takže to je poměrně lehký... A zas tak dobry to neni je to samej bug :d pač to píše na chat jako kdybys psal ty :) (a když pišeš zpravu tak ti ji to preruši a začne ti to psat za tu zpravu než ji odešleš a odešle to :d - viz. přidany new bugy)

Link to comment
Share on other sites

No třeba ten chat to nemužu :d neda se to bych už musel upravovat dll soubory GTA jako to děla třeba sobeit ... ale to se mi nechce pač to přes C# nejde :d a třeba ani to "Notifier" ale možna jo nevim jestli to jde... ale třeba to zaspamovani chatu zejtra opravim denska už sem zavřel Visual Studio a než by se zas otevřelo :d

 

 


BUGFIX 1

Opraveno:

Už to nepíše u písničky "- Winamp"

Link to comment
Share on other sites

BUGFIX 2


 

Opraven následující bug:

- Pokud písničky které máte v playlistu nelze spustit zaspamujete chat napsáním: "NÁZEV PÍSNIČKY [stopped]"

 

Link na download je stále stejný ;)

 

 

Pokud to i tak píše Stopped, tak sry ještě sem nemel možnost to testovat ... Večer dám vědět...

Link to comment
Share on other sites

Jen mi řekni jak to vipnout :p krom restart PC ....

 

 

Zkus killnout proces - ja za to nemužu v tom programu neni žadny že ti to ma hrat nebo ti to zablokovat vypnutí Winampu :d mě to fungovalo na 100% až na to že nehrala dalši pisnčika když sem měl GTA zapnuty :d jen dohrala ta co hrala ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...