Jump to content

Vtipy 1.1b


_m4rt1n_

Recommended Posts

Ahoj,přpravil jsem pro vás můj 1. FS!.Jsem si jistý že nějaký takový už tu jistě bude.O co jde každé 2 minuty se zobrazí nějaký vtip.Jelikož je to 1.1b takže Beta verze obsahuje pouze 14 vtipů.Brzy by měla být vydána verze 1.5 která bude obsahovat alespoň dvakrát tolik vtipů.Ke stažení nabízím pouze amx ale vím že tady na pawnu si takový lehký FS každý dokáže vyrobit sám.

 

FS obsahuje vtipy o :

Blondýnách

Policistech

Hitlerovi

Pepíčkovi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kdyby to založil slovák tak se to tu jmenuje kktinbox.sk

 

Jzs nwm co mas proti Slovakum ale si chudak, Více tvuj podpis - ty tvoje *Cerne Drzky* tu budou porad, *Sikmooky Cinani* maji porad vice rozumu nez ty a *Slováci* Jsou v pohodě a mnohem lepší než něktěří dementní češi jako TY.

Link to comment
Share on other sites

-*Slováci* Jsou v pohodě a mnohem lepší než něktěří dementní češi-

tvuj případ co

 

 

No super tvuj podpis aktualizovany no konecne si priznal ze si 12 lete decko.

Narozdil od tebe maji dvanactileta decka alespon rozum a nejsou dementni jako ty.

 

Sláva že odcházíš a lituje te tady snad nejake to 12 lete decko

 

btw jestli se pokusíš zase trapkovat že tě lituju já tak si jdi hrát na píseček s kamarádama z jesliček :)

Link to comment
Share on other sites

nechte toho je to blby ono je to na obe strany stejne akroat obvinujes vsechny protze sou v necem jinym (i kdyz ja nemam taky cikany zrovna v lasce no ale to sem nepatri :d ) ja sem mnel tady na slovaky drim nazor ze to je stat lamek akorat je to blbost slovaku "lamek" a cechu "lamek" je tak nastejno akorat cesi obvinujou slovaky a slovaci zase cesi treba takove misco by te trumfnul mrknutim oka a to i hodne cechu akorat je sam a ceskejch schopnejch pawneru je hodne ale jeden hodne dobrej skusenej slovak myslis ze to vyrovnava ja sem neutralni mne je jedno jestli je nekdo cech nebo slovak ja resim chovani i kdyz .cz je akorat duvod pro vyhazovani slovaku chtelo by to domenu aby to bylo neutralni .net .com a ja nwm co je este za domeny ja weby nedelam :d

Link to comment
Share on other sites

Guest MaxcoolSK

_R_ na pawno.cz veľa príspevkov nemám ale toto mi nedalo... Neviem prečo nemáš rád slovákov a ak mám pravdu povedať je mi to jedno... vždy sa nájdu niejaky blbci ktorým všetko vadi a na nete si otvaraju hubu na každeho... Doteraz som takých ľudi nepochopil :d zrejme to bude blbou výchovou alebo čo... A to že je to pawno.CZ si myslím, že neznamená že tu "slovenske lamky nemaju čo oxidovať" ako si napísal...

Nechcem ťa uraziť ale ty asi ani nevieš ako majú Česi k Slovákom blízko :clap: . Neviem kde si videl takú vec že na .cz domenu maju prístup povolený iba česi (alebo na .sk len slováci)

A zrejme ak by som tu bol admin máš za takéto reči banána :) (a nie preto že som slovák... :think: )

Link to comment
Share on other sites

Takže k těm vtipum nač by treba mě byli??

 

A k tomu dalšímu .sk tak řekněte někomu ať vám zrobí pawno.sk (u slovaku to maj přes uřad .... JZS) no jinak nemam nic proti slovakum jen že tu spamuji forum

Link to comment
Share on other sites

ti pojebany buzerant smradlavy k***t spatny spinavi jebnuty ti prijebem cez monitor a skoncis na stene ti dement co ta tahali z nosa ti prijebani rodicia skurveni kokoti co tvoj otec daval do tvojej matere akurat tak do oka a ne do tej vyschnutej pici spinavej a stoho aj ostal taky k***t cesky...cest vinimkam...keby tu niesu niektory slovaci tak vies len pojebany prikaz /help ti k***t mozno ani to newes ti retardovani zebrak mam v pici nech dostanem ban ae aspon vies co si niektory otebe myslia a viem ze niesom jedini.... x)

 

 

EDIT: kurwa to je dobry pocit xD

Link to comment
Share on other sites

pre fugasa sprav si to takto je to celkom dobre x)

 

hore

 

forward vtip();

 

 

GameModeInit

 

SetTimer("vtip",20000,1);

 

ako public toto

 

public vtip() {
switch(random(4)) { 
case 0: { 
SendClientMessageToAll(COLOR_YELLOW, "vtip");
}
case 1: {
SendClientMessageToAll(COLOR_YELLOW, "vtip2");
}
case 2: {
SendClientMessageToAll(COLOR_YELLOW, "vtip3");
}
case 3: {
SendClientMessageToAll(COLOR_YELLOW, "vtip4");
}
}
}

 

 

 

skus takto

Link to comment
Share on other sites

já bejt tvuj fotr tak ti zakážu komp a dam ti učebnici matematiky pro smrady 6 ročníku

edit: tohle je pawno.CZ takže tu SK lamy nemaj co oxidovat!

 

 

ajaj.... smrdí to tu diskriminací

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...