Jump to content

Rap battle fight! 20 Krone vs The Game! Prijdte!!!!


Guest 20 Kč

Recommended Posts

20. srpna se v Tachove kona mezinarodni RAP BATTLE FIGHT!!

Souperit mezi sebou bude lamersky 20 Krone neboli Sayels a amerka hvezda The Game!

Jste vsichni zvani, PRIJDE! Misto konani je Kaufland-oddeleni s bramburkama!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste bych dodal ze se to kona od 20 h vecer. chlast, zradlo, devky, trava........vse tu bude k tomu ZDARMA!!!!! Uz upa vidim jak ho setru jak ho*no toaletakem za pet devade! vstup je dobrovojnej, Jo a behem pristiho roku vydam svoje finalni album s nazvem 20 Krone-Parek v rohliku za 13,90-bude to narez jak prase! bude tam semou spolupracovat DJ Piči a Bitch!!!

Link to comment
Share on other sites

no i když mam kvůli tomuhlectomu profilu problemy (teda měl, ta sra*ka ustoupila, ptže mam pravdu já) tak mě tento topik opravdu pobavil, div jsem nespadl ze židle :d:d:d

Link to comment
Share on other sites

Who Win Rap Battle Fight??

Kdo vyhraje Rap Battle Fight?

20 Krone (Sayels) or The Game??

20 Krone (Sayels) nebo The Game?

 

ps: Rap Battle Fight je nazev souteze mezi "rapery"...primo pred lidma vymejslej rymy a nazivo je defakto recituji (rapujou)...(vic polopaticky uz to asi nevysvetlim)...chapes Sayelsi?

Link to comment
Share on other sites

To Sayels

PAWNO.CZ

Učíme se pawno, ale neumíme to tak kopčíme. . . nejradší z VG

 

Ty maš co řikat ..

 

Oddeleni barmburek? vsedim se ze je budeme jit pri nem a pak az bude ten druhej tak budeme blejt :d

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Do kokota si nadavejte svymu fotrovi, ne me!! Jinak proc se kona battle v oddeleni s bramburkama? No ptze bych pri rapu mohl dostat hlad tak proto ;)

A znova upozornuju:Tachov (Plzen) od 20 h v Kaflandu Rap battle fight! 20 Krone VS. The Game!

Link to comment
Share on other sites

tak co ty zebraku jak se dari v kauflandu myslim ze za tu 20 Kc si nekoupis ani ty bramburky

 

:lol: jn to je fakt ... btw je posunutej na foru čas nezapomente ... 19:00 = 20:00

Link to comment
Share on other sites

tak co ty zebraku jak se dari v kauflandu myslim ze za tu 20 Kc si nekoupis ani ty bramburky

 

:lol: jn to je fakt ... btw je posunutej na foru čas nezapomente ... 19:00 = 20:00

 

voe v celem cesku je smluveny cas

 

jinak pro ty ktere by to zajimalo je casovy rozdil mezi nejvychodnejsim a nejzapadnejsim bodem CR je 28 minut

Link to comment
Share on other sites

tak jsem to projel,uplne jsem to posral!!!! :( kdyz jsem prisel na radu tak jsem zapomel celej text a jeste jsem si trosku nasral do trenek :( ale Game mel porozumeni tak me pozval na pivo, jsme to trochu oslavili a ja sel domu. ted si jdu vyprat ty trenky, ze zadu jsou trochu hnedy no :d jinak co meles ty mrkevse ze za dvacku si nekoupim bramburky, nejsme v nemecku more!! :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...