Jump to content

Federal De Sona


Guest Joda

Recommended Posts

Zapojena verze 0.0.4 beta

VYLEPŠENÍ

 

Vězni mají příkazy : /wc /vypacit /najist /sit /vzdatse , Dozorci a Swat /jail id

 

BUG FIX

 

Dozorce nemůže vlíst do kuchařského auta,opravené ploty nikdo neuteče,popravčí už se nespawnuje v lochu a nedostává stejnou barvu jako vězen,pickupy už se nepletou.

 

S pozdravem : SeanCZE,Undertaker and Joda.

 

 

PS:Nezapomente hlasovat anketa

 

EDITED!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sem teď hrál, testovali sme a našli sme pár bugů. Třeba když vjedeš jako vězen do CP tak tě to pak místo do věznice spawnew nad věznici xD ale hodně nad když dopadneš zabije tě to. Taky tam furt lezl joda pod jinejma přezdívkama a blbnul tam xDD

 

//Edit: ikdyž to bug asi nebyl xD

Link to comment
Share on other sites

Je blbý že teď vyšel ven da se tak i stale nazvat New mod, PFR(pro blbsi PrisonFoxRive), nwm asi sem zavostalej za vopičkama, když tvrdim stale New, ale dal od toho od tej doby co višel tk spousta lidi teď začla dělat okoamžitě tky na Utěku z vězeni, proč si k sakru nevymyslite naky nazev a styl Modu, !VLASTNÍ!, kerej budete mit jen vy, to je pak hrozny, když dam internet v klientoj a vyjede mi 50 serveruz toho 10 s MTv2, 20 s RZ 5+, 5 s vlastnim modem a 15 s Utekem z vezeni,

 

 

Proto sem vždy prosazoval:Vlastni mod, Vlastni styl modu, Vlastni AdminScript, proste vse vlastni bez Kopirovani!!!

 

 

PS: Srry za diakritiku, obyčejně ji nwepišu ubec, ale tady sem se alespoň snažil....

Link to comment
Share on other sites

NJ, já sice tak trochu kopčim - z tutu a tak, ale vadí mi když někdo kopčí RZ, VG a tak, já sem si založil server kvůli vlastnímu modu, ne abych tam měl mod od nekoho jineho.

Link to comment
Share on other sites

Zapojena verze 0.0.4 beta

VYLEPŠENÍ

 

Vězni mají příkazy : /wc /vypacit /najist /sit /vzdatse , Dozorci a Swat /jail id

 

BUG FIX

 

Dozorce nemůže vlíst do kuchařského auta,opravené ploty nikdo neuteče,popravčí už se nespawnuje v lochu a nedostává stejnou barvu jako vězen,pickupy už se nepletou.

 

S pozdravem : SeanCZE,Undertaker and Joda.

 

 

PS:Nezapomente hlasovat anketa

 

EDITED!!!!!

taka anketa mzslis ye sa mi chce klikat >D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

update: zacali sme zase delat na FDS

pracuju na nove mape apod. udelali sme el. obusek a par bugu sme opravili. nejspis dam do modu to slanovani z helikoptery pro SWAT. zatim to testujeme na samp 0.3

ip: 88.103.149.201:7777 pridte se podivat

Link to comment
Share on other sites

Chtěl sem tam odpoledne jít ... byl tam Adamos a Mafous myslim, ale než jsem nainstaloval SA:MP 0.3 tak už tam nikdo nebyl a mod je stale Unknown .. please opravit ... :d a doufejte, že tam budu mit ty body ze včerejška ... bo jste mrtvý (joke) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...