Jump to content

Snadné přepínání mezi verzemi SAMP klienta


cniry

Recommended Posts

nn to je kvuli tomu ze si dmnt

 

aj cniry ma ban, tiez je dmnt ... a je na smiech ked lamy vytiahnu ucet s 5 prispevkami na of. fore typu "good job" a podobne a zacnu obvinovat niekoho ze spravil taky isty program :lol: to by mohla firma Eset obvinit firmu Avast, ze ich antivir tiez dokaze najst havet, škodovka by mohla obvinit BMW, ze ich auta tiez spaluju benzin, ... atd.

 

DMNCE 4EVER :rap2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahoj, nová verze už je funkční a hledáme slováka, který by chtěl pomoci. Podmínkou je dobrá znalost gramatiky slovenštiny (v překladu přece nemůžou být chyby ;) )

Link to comment
Share on other sites

Narazil jsem asi na chybu... U třetího tlačítka kdy je přepínání na SAMP 0.2.2 R3 tak to nefunguje... :| Ale jinak supr práce!

Link to comment
Share on other sites

tlacitko funguje. jinak chyby mas hlasit na muje ICQ, nikoli do fora. Tlacitko hned po instaklaci nefunguje v BETA verzi. Staci ale prepnout verzi na napriklad 0.2x a pak zas na 0.2.2R3 a uz funguje. instalace bety prenesla i informaci ze uz je nainstalovana jina verze sampu nez skutecne je ale jak rikam, je to problem bety. na netu je uz full verze

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zveřejněna nová verze SA-MP switcheru. Tentokrát verze 2.1

 

Stahujte zde: http://switcher.sa-mp.cz/?p=7

 

 

Pokud už máte v počítači starou verzi, měla by vás upozornt na novou.

Nezapomeňte starou verzi odinstalovat před instalací nové. Nová verze se liší hlavně v úložišti nastavení. Stará ukládala nastavení do registrů, ta nová ukládá své nastavení do ini souboru:

C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\SampSwitcher\settings.ini

 

Pak byla opravena chybka v instalátoru, na kterou jste mě upozorňovali.

Děkuji všem za testování, a za nahlašování případných chyb. Už by tam žádná chyba být neměla ale znáte to, nemůžeme to otestovat na všech operačních systémech a všech počítačích světa :lol:

Pokud byste do Switcheru chtěli svoje pozadí, můžete mi napsat a já vám udělám takovou malou unique verzi speciálně pro vás :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mě docela štve že pokaždým zapnutí Switcheru se mi rojede rozlišení z 102 x 768 na 800x600 což je otrava to pořád nastavovat :(

Link to comment
Share on other sites

Daw3":3rdt3d8s]Ty mi neodepisuješ.. TY mě normálně ignoruješ :-|

to ignoruje každyho :-) musiš si počkat třeba mu nakecej našel sem velkej bug a bude se s tebou bavit :-D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...