Jump to content

Snadné přepínání mezi verzemi SAMP klienta


cniry

Recommended Posts

Máte v seznamu serverů několik serverů na různých verzích a nebáví vás stále reinstall sampa?

Je tady řešení ve formě prográmku SAMP switcher.

Po spuštění si vyberete verzi sampu a ona se prostě spustí. SAMP nemusíte mít ani nainstalovaný. Stačí vám jen SAMP switcher.

Toto je úplně první veřejná verze takže kromě přepínání ještě nic neumí ale připravuju další verzi, která toho nabídne mnohem více.

 

SAMP switcher si můžete stáhnout na: http://sampswitcher.pawno.cz/setup.exe

 

EDIT: právě jsem dostal zprávu, že NOD32 hlásí program jako trojského koně. Problémem je pro něj kontrola aktualizací takže pro vlastníky NOD32 antiviru je tady instalace verze bez kontroly aktualizací. V příští verzi se snad to, že se program ptá webové stránky jestlije nová verze, vyřeší tak, aby s tím NOD32 neměl problémy. Já mám Avast a ten s tím žádný problém nemá.

 

Onen slavný problémový kousek kódu:

procedure TForm1.Timer1Timer(Sender: TObject);
var   IniSoub: TIniFile;
     url: string;
begin
 Timer1.Enabled := false;
 if DownloadFile('http://sampswitcher.pawno.cz/update.php', 'C:\WINDOWS\Temp\cniry.ini') then begin


   IniSoub := TIniFile.Create('C:\WINDOWS\Temp\cniry.ini');
 try
   if IniSoub.ReadBool('verze', 'nova', false) then
     ShowMessage('Na webu je nová verze programu. Navštivte prosím www.pawno.cz pro její stažení');
 finally
   IniSoub.Free;
 end;
end;
end;

Jak vidíte, ani nepatrná podobnost s trojským koněm takže nechápu co mu vadí.

 

Verze bez kontroly aktualizací:

http://sampswitcher.pawno.cz/setup_bez_aktualizaci.exe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lepší by bylo kdyby ty tetřevové v SAMPU vymysleli UNIVERZAL kompatibilní se všemi verzemi SAMPU :roll: Nechápu co furt dělaj... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tak to nesztahuj mě se GTA nepoosralo jewn se načetlo vždy SP kdyžsem to pustil a docela good ono to sice vždy smaže soubory staryho clienta a da new ale tj jedno ne? (servery to nesmaže)ale ted to ma tu chybu no...ja sem jen resintul SAMP 0.2.X a jelo to a nemael sem internal error

Link to comment
Share on other sites

// EDIT : STOP YOUR TESTING!! V klientovy JE CHYBA!! \\

Pokud jste dostali error nebo něco naisntalujte SAMP 0.2X clienta ze www.sa-mp.com!!! žadné jiné stránky! Testování je asi pozastaveno :-D

Report

:arrow: Verze 0.2X

Testováno na serveru 0.2.X

Kopírování Skoro OK.*

Client OK.

Start a inicializace OK.

Spawn OK.

Chat OK.

/help OK

Kill Me (killer to playerid) -- netestováno

*Menší zadrhel byl pač to při kopírování když zmačknete Button SAMP 0.2X tak mi to hodilo error I/O...a bylo to proto že sem měl puštěnej normal SAMP 0.2X

----------------------------------------------

:arrow: Verze 0.2.2 R3

Testováno na serveru 0.2.2 R2

Kopírování OK.

Client OK.

Start a inicializace OK.

Spawn OK.

Chat OK.

/help OK

Kill Me (killer to playerid) -- netestováno

----------------------------------------------

:arrow: Verze 0.1b

Testováno na serveru 0.1b

Kopírování OK.

Client OK.

Start a inicializace OK.

Spawn OK.

/help OK

Chat OK.

Kill Me (killer to playerid) -- OK.

 

--- GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER ---

--- SAMP SWITCHER v1.0---

TESTER: [sP]Mach37

---------------------------------------

Upozornění pokud to budete zkoušet vypněte všechno ohledně GTA a poté spusťte na Ploše ikonku SAMP Switcher a vyberte verzi pak už jen jak to znate z normal clienta...

 

1:47 PM -- 2.ledna.2009 -- Thanks

 

(EDIT: Chyba v klientovy upozornění)

Link to comment
Share on other sites

Njn ja jen hral nejdiřv 02X pak 0.1b a pak 0.2.2 R2 pak sem chtěl vyzkoušet něco na mym modu na localhostu spustil jsem Samp switcher dal sem SAMP 0.2X připojit: Connect --> CZ/SK Machacek a internal error možna je to officialnim Clientem že tam ma mmaš tam taky?

Link to comment
Share on other sites

Tak to nesztahuj mě se GTA nepoosralo jewn se načetlo vždy SP kdyžsem to pustil a docela good ono to sice vždy smaže soubory staryho clienta a da new ale tj jedno ne? (servery to nesmaže)ale ted to ma tu chybu no...ja sem jen resintul SAMP 0.2.X a jelo to a nemael sem internal error
musíš to mít instlý kde máš GTA já to instnul jinam a nešlo a pak jsem to instnul do GTA install a šlo mi i mp EDIT: když se připojíte na 0.2x a pak vypnete a zase zapnete na 0.2.2 a a pak zase chce na 0.2x tak to hodí interiar error
Link to comment
Share on other sites

Hmm ja mam vychozi šložku C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas (bo jak to je)\ a tam se to ma taky instalovat a ja to měl celu dobu =) a internal error skočil nakonec no...poprvy když sem to pouštěl ty clienty tak to bylo ok :( nwm jeslti to třeba muže bejt tim že byl zaplej samp-server.exe ale to by se asi hodně lidem nelibilo že to nesmej mit zapli :-) zejtra ještě testnu ppapa

Link to comment
Share on other sites

http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=83777.0

 

myšlenka i řešení obšlehnuto pro pawnobox...

 

Vzhledem k tomu, že oni taky zveřejnili svůj zdroják, tak ten svůj dávám ke stažení sem:

http://files.pawno.cz/SampSwitcher.rar (14.2MB, kompletní zdroják se vším všudy)

Je to děláno v Delphi 7

Link to comment
Share on other sites

http://forum.sa-mp.com/index.php?topic=83777.0" onclick="window.open(this.href);return false;

 

myšlenka i řešení obšlehnuto pro pawnobox...

 

Vzhledem k tomu, že oni taky zveřejnili svůj zdroják, tak ten svůj dávám ke stažení sem:

http://files.pawno.cz/SampSwitcher.rar" onclick="window.open(this.href);return false; (14.2MB, kompletní zdroják se vším všudy)

Je to děláno v Delphi 7

No tak vidíš oni to maj líp grafiocky promakaný tak to zkus taky ee? :roll:

Link to comment
Share on other sites

ale zapoměli na to, že programy co se dělaly ve Visual Basicu potřebujou dalších 15MB knihoven aby fungovaly. Takže na některých kompech ten jejich program nemusí vůbec jet. Jinak bych to udelal ve visual basicu, kdyby to nebyl tak starya microsoftacky jazyk

Link to comment
Share on other sites

dnes jsem dosal 5-denni ban na forum.sa-mp.com

 

napsal jsem tam totiz bzucovi zpravu:

 

Your mother was fucked with her brother? or else you would have brain in head you fucked idiot!

I'm not girl you fucked idiod!

pawnobox is forum for bigger retards of europe. many retarded czechs and more retarded slovaks...

bzuco you are shame of slovak republic!

 

prelozim:

 

Tvoje matka sukala se svym brachou? jinak bys mel prece v hlave mozek ty zkurvysynu!

Nejsem holka ty picusku!

pawnobox je forum pro nejvetsi retardy evropy. hodne retardovanych cechu a jeste vice retardovanych slovaku...

bzuco jsi ostuda slovenska!

Link to comment
Share on other sites

Jinak bych to udelal ve visual basicu, kdyby to nebyl tak starya microsoftacky jazyk

 

Vidim, ze vies toho vela o prograqmovani. VB stary nieje, vznikol zaciatkom 90 rokov, na rozdiel od delphi ktore vzniklo v roku 1995 ked firma borland premenovala Borland Pascal na Borland Delphi, a btw pascal vznikol v roku 1970 tak asi je omnoho starsi ako VB.

 

btw. musim podakovat cnirymu a jeho 13 rocnym kamaratom ktory propagovali demenciu, vdaka ktorym som dostal ban na oficialnom fore :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...