Jump to content

naruto -> zabanovat > na doživotí


Daffy

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lol naruto zacina chapat ze uz tu nebude a zacina se omlouvat hmm to je proste podelanost najednou a kdyz se o nem nemluvilo tak tu delal machra ze sebe hmm proste mysleni ditete......

Link to comment
Share on other sites

proc nebnyl zabanovan eror ..kdyz to zalozil a s nadavanim ...?? to je jedna vec...dalsi vec ...kdo by tu vam pomahal no ?? ty budes radit ze ?? :d akorat freewall je tu a dawe ..chytrak sem tam pomuze

Link to comment
Share on other sites

Ono podle mě je pawno.cz tolerantnější prtotže nezáleží až tak na tom jak dko tady nadáva ale jak pomáhá, jak je aktivní a jak umí pawno. V jistém slova smysli si to frenklin může dovolit protože narozdíl od erora,naruta prostě nechci jmenovat, tak tihle si to dovolit nemůžou... A Naruto by si ban zasloužil!

Link to comment
Share on other sites

Porovnovávám to podle toho když se sem rehgne někdo budeme mu říka Franta01 :d tak sem tam něco napíše nebude aktivní každý den min. obden a pak tady začne nadávát do č*raků apod. Tak ten by za to měl nýst následky. Frenklin je aktivní pomáhá ostatním jako např ty tak si sem tam může to sprostý slovo dovolit. Ale já doporučuju * ptž je to CENZURA :) dál bych to nerozebíral. Snad to chápeš :)

Link to comment
Share on other sites

no moc ne, já myslel že pravidla platí pro všechny členy fóra, a to bez rozdílu, mě nevadí když řeknu nebo někdo řekne např. "to je prdel" ( sranda ) atp .. ale nevadí mi to ani u jednoho, nwm proč by si to nemohli dovolit i jiní ..

Link to comment
Share on other sites

NEim jestli si to dobře pochopil ale abych to vystvětlil tak abys to pochopil tak bych využil max. počet znaku což je 6o ooo a nechci u toho strávit odpoledne ;) nřš to radši si nechte kkti hňupi a p*či doma a bude to vph pak nebudeme muset řešit tyhle věci. Nebo pokud to jde což jsem si nevšiml u mýho phpbb jestli jdou cenzurovat slova :) a to by bylo dobrý ;)

Link to comment
Share on other sites

Mám takový tušení že to jde a pokud chceš mám k dispozici muj seznam sprostých slovíček a je toho tam asi 20 vyskloňovaný s hačkáme i bež háčku prostě všelijak jak mě napadlo :) Kouknu se jestli to ještě mám ;)

Link to comment
Share on other sites

Miny tobě sem nic nedělal takže nwm proč mi nadáváš i ty :?: pochopil sem to no :idea:

 

Ano mas pravdu neudelal jsi mi nic ja taky nic nerikam ze si neco udella ale kdyz ctu od tebe topicky nebo odpovedi tak vsechny jsou strasne poviseny, machersky a neuvedomujes si ze jsou tu vsichni starsi nez ty.... Proste si o sobe moc myslis.. A proto te lidi tady nechtej....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...