Jump to content

naruto -> zabanovat > na doživotí


Daffy

Recommended Posts

Máte zájem co nejvíce přispět a vyčistit obvzduší tohoto fora ?? tak hlasujte v ankete ...každy podle sveho zájmu ..jak už napovídá nadpis tohoto tematu ..ja sice nejsem bez chyby to je mi u ******, ale vsichni moc dobre vi ze tady pomaham " nadavam" ano,,,ale vsimli ste si ze nadavam pouze kdyz je " naruto v akci ?? ( v akci myslim na foru ) ..asi ne co ...take to lamky co delaji machry a pisou ze my jsme amateri a on nevi na co je sendclientmessage ...tak to je trosku moc ..prosim, aby hlasovali vsichni z tohoto fora ( 255 zivatelu :d ) staci 20

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BTW: Chytráku prosím dej mi do avatara tohohle avatara mě tam nejde dát a píše mi to že je "URL NEPLATNÁ" díky 

 

uloz si ten obrazek nekam na web ...treba uloz.to ..a v profilu tam hod tu url kde si to nahral ..( tedy ta url ktera ti vyjede po nahrani na server )

Link to comment
Share on other sites

ono se ted cele cry.cz predelava takze nemuzu na ftp a tim padem nemuzu zmenit CHMOD abych ho sem mohl (nebo na jakykoliv muj jiny web nahrat)

a na nejaky uloz to? at si strci za klobouk

Link to comment
Share on other sites

FrEnkLiN":24yhr3qh]
BTW: Chytráku prosím dej mi do avatara tohohle avatara mě tam nejde dát a píše mi to že je "URL NEPLATNÁ" díky 

 

uloz si ten obrazek nekam na web ...treba uloz.to ..a v profilu tam hod tu url kde si to nahral ..( tedy ta url ktera ti vyjede po nahrani na server )

Já jsem to zkoušel na všelijaký uploady aji na muj web ale prostě mi to nejde rozměry velikost všechno ok ale nejde to... Btw: dejte tomu narutovi BAN

Link to comment
Share on other sites

Naruto pokud ale forum te prehlasuje ze chce abys mel ban tak chytrakova povinnost je ti ho udelit protoze jeho hlasy to nebyly ale lidi co sem chodi chapes??? Nebo to chces japonsky napsat abys rozumnel takze bys to spravne mel resit....

Link to comment
Share on other sites

LOL Frenkil ja by som sa hanbil na tvojom mieste.Nwm naco tu taku kktinu pises,najprv by si sa mal pozriet do zrkadla.A Naruto je podla mna ovela normalnejsi jak ty.Kazdeho ohovaras,picujes na kazdeho novacika atd..,neze by si mu pomohol a co nam ukazes ty??si tu na pawno.cz len pre srandu a posty,tak nwm,radsej by si mal premysliet,co tu napises

Link to comment
Share on other sites

ok ,.,.ja se nechci hadat chapes..nadavam pouze kdyz je tu naruto ...a to jen kdyz me nasere ..ja nikoho nekomentuji a kdyz j tak pro sebe

 

// nikdy sem tady o nikom nenapsal jakej je ****** krom vyjimka naruto ..zaslouzi si to

Link to comment
Share on other sites

Hele jen ti chci frenkline říct že já sem ti nic neudělal vždy si začneš ty já nwm proč ti vadim ja bych dal mír ale ty nechceš.Já si nezačínam a nenapadam tě .Tak proč ty jo? a nenadávej řekni pravdu a vymaž si to z toho popisu

 

Aty hodnosti pěkný kdo to vymyslel

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...