Jump to content

návod YSI


Guest ShockyCZE

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

chlapci poradte mi dakujem :) postupujem podla navodu stiahol som si tem inluce ale mi pise jeden eror: C:\Documents and Settings\Luky\Desktop\samp02Xserver.win32\pawno\include\Y_objects.inc(158) : fatal error 100: cannot read from file: "YSI/Visual/YSI_objects.own"

 

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright © 1997-2006, ITB CompuPhase

 

 

1 Error.

 

 

A NA RIADKU 158 MAM LEN OBJEKTY RAMPY ATD PORADTE MI DAKUJEM :(

Link to comment
Share on other sites

co takhle si stahnout slozku YSI mistre :!: :!: :?: :idea: a jeste neco mam ve hre 301 objectu nektere se nezobrazujou tak sem tam dal nahroe #define object 301 a do OnGameModeInit Object_SetViewDistance(object, 301); a bez erroru ci warningu a jdu do hry vsecko v poho jdu k velkemu hradu sotva se priblizuju tak mizi sakra co mam stim delat :?: :idea:

Link to comment
Share on other sites

Kdo mi to vysvetli po magorsky ??? (cize pre mna ? ) :d velmi to potrebujem mat lebo ked som si precital toto tak som zistil ze iba 150 vytvorenych objektov ide vytvorit ...a potom sa cudujem ze preco niektory veci su tam neni...takze pls ten navod po MAGORSKY :d

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":qcco6i0p]to bych musel být magor abych ti to mohl vysvětlit po magorsky :)

sice tak trochu magor jsem, ale ne takový, abych plně ovládal magorštinu :d

Ved vysvetli mi to pls :) nemusis byt magor ale budes to tak vysvetlovat aby tomu magor chapal :d pls urob mi taky zrozumitelny TUT :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hele budu rád kdyz pomuzete mam takovej velkej problem ohledne tohohle no...a jde o to že mam 2 waringy a to takove

C:\Documents and Settings\ogy\Plocha\JÁ\SERVER\pawno\new.pwn(324) : warning 203: symbol is never used: "Object_Object"
C:\Documents and Settings\ogy\Plocha\JÁ\SERVER\pawno\new.pwn(324) : warning 203: symbol is never used: "Object_OnPlayerDisconnect"

myslite si ze to v ongamemodelit nemam? ale mam i v onplayer disconect to mam takze nevim v cem je problem ale ted k tomu hlavnimu, od te doby co sem si dal vic objectu nez standart zabira najednou amx 411 kb a nez sem to nemel tak 3 kb a kdyz se pripojim na server nemam tam nic mod se jmenuje unknow pritom tam mam jiny nazev jako by prazdny mod proste, prosil bych o pomoc, spechá to, děkuji. :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...