Jump to content

[other]FreeWall >> Moderator


FreeWall

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pro me taky NE.prtze si myslis ze jsem ten tut zkopcil,a to nen ipravda :!:

 

nezlob se na mě ale je to muj názor a prostě si myslím, skoro to vim že si to zkopíroval, bud od něj nebo od někud jinud

Link to comment
Share on other sites

mgr nechce moderatora protože jsou tu všichni kokoti zjebaní !!!! kdybyste alespon už hráli něco jiného než sa-mp

 

za 1. to s tim moderátorem neni pravda, já sem jeho kámoš, pro něj asi k***t zajebanej nejsem ale to neni důvod proč mě nedá moderátorem, a za 2. hraju něco jiného než sa-mp, cod 1,2,4, mafie, battlefield, fifu a mnoho dalšího ... 8-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
FreeWall":ghep2807]čau, jen kdyby mě dal chytrak moderatorem, což momentálně tu ted neni, tak bych chtěl jen vědět co si myslíte o mě a jesli bych měl být moderatorem nebo ne, předem díky za hlasy...

 

no nevím no moc tě neznám ale takovydle vlejzani jestli ANO či NE mě to přijde takový podlejzácký

 

ale jinak vše ok ?

Link to comment
Share on other sites

blblblblost :d FreeWall nevliza ale chce byt proste neco vice nez jen obicejnej pomahac ..pomahame tady jak kkti azadne poviseni ..potom pride nejaky zacatecnik a vzdycky ceka na chytraka 1 protoze ej admin 2 tady na pawno.cz maji vsichni stejne pozice barvu nicku ....3. takze cekaji na hlavniho protoze si mysli, ze to umi nejlepe

 

Tak proto :d

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...