Jump to content

[other]FreeWall >> Moderator


FreeWall

Recommended Posts

čau, jen kdyby mě dal chytrak moderatorem, což momentálně tu ted neni, tak bych chtěl jen vědět co si myslíte o mě a jesli bych měl být moderatorem nebo ne, předem díky za hlasy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

komu: Clant : spamuju ? a můžeš mi konkretně říct nebo poslat kde ?

komu: CHEF : za 1. být tebou s tvím TUTEM "měnič času" bych nic neříkal, a za 2. nwm kdo tu má keci, já se snažim akorát pomáhat když někdo něco neví, nebo něco potřebuje

Link to comment
Share on other sites

promiň, ale mít za 4 dny 77 příspěvků opravdu není normální a je to spíš spam, neřeknu kdyby každej tvůj příspěvek měl nějakej smysl, ale tak 70% tvojich postů opravdu smysl nemá...

Link to comment
Share on other sites

promiň, ale mít za 4 dny 77 příspěvků opravdu není normální a je to spíš spam, neřeknu kdyby každej tvůj příspěvek měl nějakej smysl, ale tak 70% tvojich postů opravdu smysl nemá...

 

tak mi řekni nějaký příspěvek nebo aspon většinu co teda smysl nemá

 

EDIT: jsem hold aktivnější než ty no...

Link to comment
Share on other sites

řeknu ti to ty nemáš smysl a tento topic taky ne !!

ne každý si může dovolit to co ty !!!

nemůžeš být moderátor jen kvůli tomu abys tady spamoval a zatim jsem nevidel žádný tut tady od tebe a hnedka moderátor no teda !!! :? :? :? :? :? :? :? :? :? :rap: :rap:

Link to comment
Share on other sites

řeknu ti to ty nemáš smysl a tento topic taky ne !!

ne každý si může dovolit to co ty !!!

nemůžeš být moderátor jen kvůli tomu abys tady spamoval a zatim jsem nevidel žádný tut tady od tebe a hnedka moderátor no teda !!! :? :? :? :? :? :? :? :? :? :rap: :rap:

 

ukaz mi nejaky mi spamy, ps: tuty ze strýho compu se dělaj blbě když tu nemam pawno

Link to comment
Share on other sites

taK si pawno stáhni né co je na tom těžkého ?? hmm to si se předvedl moderátor na forum o pawno když na compu ani pawno nemá :d:lol::lol::lol::lol::lol:

asi si hluchý ale já řekl na starym pc, ted už sem na novym, dobrá moderátor nebudu, tuto celé smažu a budu dělat to samý jako moderátor akorát bez práv no :lol::lol: :rap:

Link to comment
Share on other sites

pod posledním příspěvkem nové téma atd tam to je ku*va a už to smaž :x :x :x :x :x

 

nech si ty kurvy jo, chtěl sem akorát vědět jak na tom sem tak hned nemusíš kvůli tomu pičovat....

Link to comment
Share on other sites

FreeWall":3nhid8m3]
pod posledním příspěvkem nové téma atd tam to je ku*va a už to smaž :x :x :x :x :x

 

nech si ty kurvy jo, chtěl sem akorát vědět jak na tom sem tak hned nemusíš kvůli tomu pičovat....

 

1. nic nemaz OK

2. Globalni moderatori maj stejny prava jako skupina registrovanych uzivatelu?

moderatori muzu mazat, presouvat, dava napomenuti, prohlizet nahlasene prispevky atd..

Link to comment
Share on other sites

nj moderator neni len ten co ma vela prispevkov, rob mody a FS ako ja xD ja uz tam mam neco xD

 

heh, moderatorem byt nemusim, stačí mi když můžu s něčim pomoct či předvést svuj výtvor, ted dělam na stunt modu takže se tu možná brzy ukáže :)

Link to comment
Share on other sites

akorád se navážís do lidí prej aktivnější no clant se taky naváží ale né 77x za 4 dny xD

 

co ti jebe omg, říkam ti předem, ty tady nedopadneš dobře ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ávé Free Wall! hlasuju pro tebe protože sem tě neviděl zatim spamovat na TUTy čumim jen cez vyhledavač takže ANO možna sem kkt ale nvm xD

 

dík ale tuto už je starej topic, smířil sem se s tim nebejt moderator :d , takže ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...