Jump to content

Andres>Ban


chytrak

Recommended Posts

jeeeeeeee nj pawno.cz skupina lidi na okraji spolecnosti SA-MP CZ/Sk nic vic..tak se lamky vzali a zalozili svuj mumraj :-DDDDDDDDDDD ...hh jake socky a vy ste programatori co? pawneri :DDDDDD upe se vam smeju hlavne tobe Freewalle co ses za kousek kokota spis poradej kus protoze to co ses ty to sem snad v zivote nevidel ty socko uboha :-DDDDDDDDD...ale jinak gg a chytrak good mute fs..chudak hostik :/// nezavidim jjim tuto situaci..chytraku proc jim to nicis...to se dela ??? napadat samp.hostik ???? no tedaaaa rofllllll :-DDDDDDDDDDDDDD ...jeee chytraku ty gayi tak co otheraku :d...a co Rz 5.1 :DDD alias mt, vg, exis co? jinak pekny jak ste to zkopcili..neboj freewall xlbade mi to psal i na icq a omlouval se a rikal ze tam je neco z exis a mt...takze se neboj ...proti tomuhle es nevykecas ty freekokote DDDDDDDDDD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:d:D:D vidim ze se ozyvas na vanoce, zase te pustily na svatky domu z blazince ze?

sveraci kazajku ti sundala mama za to ze si ji lizal mincu, nebo tatat ze ti mohl strcit k***t do riti?

sak oni to delaji bezne, lizes mame mincu aby si mohl jit vubec na pc..

pak dochazi k takovyhlemu postizeni njn neni se cemu divit..

nejaky kr*pl z mostu, nebo pod mostem nebo, kde to "bydlis"

chce zapadnout do kolektivu, exis a mtv2 je taky jen kopirka sa mp forka :)

takze zalez ty lampo, mame te tu upe v pici , si pro nas nula,

i milousek je tu vazenejsi jak ty..

 

S pranim hnusneho dne pro andkokota KTEREHO JEBE TATA DO RITI

Link to comment
Share on other sites

uz se stalo :dhttp://pawno.cz/viewtopic.php?f=15&t=1160" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

|| http://pawno.cz/viewtopic.php?f=15&t=1171" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; :d

Link to comment
Share on other sites

jeeeeeeee nj pawno.cz skupina lidi na okraji spolecnosti SA-MP CZ/Sk nic vic..tak se lamky vzali a zalozili svuj mumraj :-DDDDDDDDDDD ...hh jake socky a vy ste programatori co? pawneri :DDDDDD upe se vam smeju hlavne tobe Freewalle co ses za kousek kokota spis poradej kus protoze to co ses ty to sem snad v zivote nevidel ty socko uboha :-DDDDDDDDD...ale jinak gg a chytrak good mute fs..chudak hostik :/// nezavidim jjim tuto situaci..chytraku proc jim to nicis...to se dela ??? napadat samp.hostik ???? no tedaaaa rofllllll :-DDDDDDDDDDDDDD ...jeee chytraku ty gayi tak co otheraku :d...a co Rz 5.1 :DDD alias mt, vg, exis co? jinak pekny jak ste to zkopcili..neboj freewall xlbade mi to psal i na icq a omlouval se a rikal ze tam je neco z exis a mt...takze se neboj ...proti tomuhle es nevykecas ty freekokote DDDDDDDDDD

 

Ještě jednou budeš nadávat na chytráka nbeo Freeho tak si tě najdu a nakopu piču, potom ti narvu harddisk do krku a nakonec procesor so ucha, aby ses nenudil! :wtf:

Chytrák alespoň programovat umí a ten MUTE FS je povedenej, tak nechápu, co se ti zase nezdá. Raději bych držel hubu s tím tvým anticheatem, bo co to má být. :d

Link to comment
Share on other sites

Ne, měl jsem z toho dýmící komín... Ty andersovy velice propracované a promyšlené scripty (myšleno ironicky) mi dokonce shodily server a nakonec ještě restartovaly PC mi, i sousedům :d :D

Link to comment
Share on other sites

Jo ho*no za chvíli z pawno.cz bude studio kamardá... aneb pokec o všem.. měli by jsme zde udělat vojnu :d jak to maj na PB.net alepak by nám neměli co zavidět.. :d

Link to comment
Share on other sites

Na to zapomeň! Jediné forum, kde se ještě dá chodit je právě Pawno.cz... na PB jsem taky dříve chodil, ale tamní ostrá a napjatá atmosféra ve stylu "Tak kdopak dneska dostane BANÁNA? :)", mě odradila...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...