Jump to content

Andres>Ban


chytrak

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a proc si zabanoval i me ? za to ze upozornuju na tve chyby v pwn scriptech ptze nejsi dokonalej ? aha to je dobry duvod, mas bod !

 

NN Tebe sem ja nezabanoval..

Link to comment
Share on other sites

Guest TaHomerTaNe?

No nevim Freekokot... Absolutne nikdy som nekopčil, ale videl som ako kopčíš ty, ten pravý sa ozval. Pičuješ na PB bo som ti dal ban xD Jediný kto kopčí si ty ty lama, Frenklin tak čo robíš na PB? Jo a freekokot xD Ty si fakt k***t xD Najprv žebreš o moderátora a potom machruješ xD žééééébráááááááák xD

Link to comment
Share on other sites

No nevim Freekokot... Absolutne nikdy som nekopčil, ale videl som ako kopčíš ty, ten pravý sa ozval. Pičuješ na PB bo som ti dal ban xD Jediný kto kopčí si ty ty lama, Frenklin tak čo robíš na PB? Jo a freekokot xD Ty si fakt k***t xD Najprv žebreš o moderátora a potom machruješ xD žééééébráááááááák xD

 

za 1. to že sem kopíroval mi nevadí, at to celej svět ví, a to že jsi ty nikdy nekopíroval tak kecáš, každej kdo dělá pawno už někdy zkopčil něco, za 2. sem celej šťastnej že mam na PB ban, aspoň mi to na tu sračku neláká podívat se co je tam za lamský moderátory a administrátory a za 3. sem o moderátora nežádal jen sem založil anketu jestli by lidi souhlasili, takže si vyser

Link to comment
Share on other sites

No nevim Freekokot... Absolutne nikdy som nekopčil, ale videl som ako kopčíš ty, ten pravý sa ozval. Pičuješ na PB bo som ti dal ban xD Jediný kto kopčí si ty ty lama, Frenklin tak čo robíš na PB? Jo a freekokot xD Ty si fakt k***t xD Najprv žebreš o moderátora a potom machruješ xD žééééébráááááááák xD

 

Tak homere kokotere lamere , mas ban na svou ip, protoze ses vytahoval jak vyskousis anonymizer fryho, nebo rexe ted nevim tak jsme blokli obe dve,

kazdy dalsi anoynmizer bude zabanovan, ale ne jenom na pawno.cz ,

ale na celem stroji , takze preji hezky den ;)

Link to comment
Share on other sites

Lituji, FrEnkLiN, ale na tomto fóru máš zákaz!

k***t, Pawno.Cz, Admin Swear

 

Haha sulinek malej ...proc mam ban na pawnoboxu lamicko ? ? uz mas strach tak radsi banujes co ? ?:d lamko

Link to comment
Share on other sites

hh nevim kdo si zacal tady piskovat ze nic neumi v pawnu ...chtel sem ti pomoct ale potom kdyz si rekl ze nejsi taka lama jak ses tak sem uz toho nechal bo sem nevedel kdo ses chapes ? nj ale ty lama no ...co zrobim s tebou ;);) nemel sis tady zacit piskovat ze vis ho*no co je to na defn barvy :d

Link to comment
Share on other sites

omfg kdyby sis dal nick HomerJay nebo jak to mas na pb tak bych to poznal ze nejsi lama ...ale kdyz si das taky chujovej nick jak mas tady tak sem to asitezko poznal :d

Link to comment
Share on other sites

Guest TaHomerTaNe?

Každý to už ví, jediný kkt si ty a unban ti nedám, musel by si si klaknúť :p

 

Joke, ak si cel unban, nemal si plakať ale mal si mi napísať, :p Už máš smolu

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
a proc si zabanoval i me ? za to ze upozornuju na tve chyby v pwn scriptech ptze nejsi dokonalej ? aha to je dobry duvod, mas bod !

 

Naprosto souhlasim... Jako zazdy ignorant z pawnoboxu umi jen krytizovat

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...