Jump to content

FREE Server na pipni


Recommended Posts

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já jsem tu nový a nejde mi to vsechno je dobrý až do té doby než tam mám napstat wget http://www.pawno.cry.cz/samp022svr.tar.gz

Překládám www.pawno.cry.cz... 93.190.49.109

Navazuje se spojení s www.pawno.cry.cz|93.190.49.109|:80... spojeno.

HTTP požadavek odeslán, program čeká na odpověď... 404 Not Found

2009-01-24 15:53:52 CHYBA 404: Not Found.

prosím poraďte mi

Link to comment
Share on other sites

toto je stara verze serveru, ale pokud ji chces, tak prepis pawno.cry na pawno.cz, protoze pawno.cry je stara domena tohoto fora, az se dostanu na pc, tak navod aktualizuju

Link to comment
Share on other sites

no všechno to udělám a až se mi ukáže ten odkaz o spuštění tak co mám potom udělat abych ten server našel a mohl na něm hrát? nebo co mám udělat potom

Link to comment
Share on other sites

Ajaj spamer lama co se regla zde jen kvuli pipni OMG!! Server česky? mod? FS? co mysliš OMG! a admin se regnes /rcon login HESLO jenze ty si myslis ze SA-MP ma vestavenej eXis :-D takže seš lama a kdyxžtak už si stahni nejdiřv AS! jestli nemaš a v SmAsu: /slogin v eXisu: /elogin!!!

 

 

Priste nemusis dabl =)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Po prve mam v pi** vase servy lamo a po dalsie ja robim pre MT server ktory sa ide osamostatnit bo mystiq je pi** a nechcu dat prec mt mod ! a daj to prec hej ja si nezelam aby to tam mal v podpise pls freewall

Link to comment
Share on other sites

Po prve mam v pi** vase servy lamo a po dalsie ja robim pre MT server ktory sa ide osamostatnit bo mystiq je pi** a nechcu dat prec mt mod ! a daj to prec hej ja si nezelam aby to tam mal v podpise pls freewall

 

za 1. s tutim musíš jít za chytrákem

za 2. stejně je ten podpis blbost, nikdy mu to nepůjde :d

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...