Jump to content

MysteryTech


Ewwe

Recommended Posts

  • Administrátor

Zdar, blíží se vánoce a tím mám i čas a předpokládám že by se to mohlo týkat i ostatních. Proto jsem si rozjel odpočinkovej minecraft modovanej server MysteryTech. Server má whitelist. Je tu několik volných slotů. Server je premium only.  Co se týká modů tak primárně jsou tu Mekanism a Create. Když by měl někdo zájem se přidat pingněte mě na discordu. ( Najděte si mě přes discord fora. Vypadám že jsem offline ale nejsem :) ) ostatní informace upřesním tam. 

 

 

Módy:

 

  • Advanced Netherite
  • Advancement Plaques
  • Alex's Mobs
  • Better Animations Collection
  • Better Tridents
  • CarryOn
  • Colytra
  • Create
  • Create Crafts & Additions
  • Create Ore Ex
  • Create Stuff & Additions
  • Create Bells & Whistles
  • Create Steam 'n' Rails
  • Create Structures
  • Farm Delight (  + asi 5 addonu )
  • Epic Fight
  • Mekanism
  • Rats
  • Waystones
  • Vampirism
  • Voice
  • Stargate
  • Sophisticated Bags & Storage
  • Hromada UI věcí ( mapa, atp )
  • Industrial Foregoing
  • AdAstra
  • SecurityCraft

    Jsem otevřený návrhům na přidáno modu
  • Zmatený 1
Link to comment
Share on other sites

před 51minutami, LaMaCZE said:

ty woe tak to pust pro všechny a ne jen pro microsoftáky co to je za diskriminaci warezu? -rep

kúp si original za 20€ a nemaj blbé poznámky, nikto nechce otravných warez hráčov a duplom riešiť nejaký login/register systém.

Čo sa týka modpacku, tak to mohlo byť viac zaujímavejšie takýto server "vyhrám" za 2 hodky a nebudem mať čo robiť :-D

  • Líbí se mi to! (+1) 3
Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

tyyyyjo, zrovna jsem s kamarádem rozjel jeden server taky whitelist postavenej na nějakým modpacku z technic launcher, já se v tom teda nevyznám, ale jak zmínil @Invouk je tam více možností a neomrzí to za pár hodin. Kdybys chtěl zkusit, tak dej vědět. A jinak nevím jak moc rozdílný to je oproti tomu co máš nastupovaný ty, nedokážu posoudit, takže pokud nabízím uplně jinej požitek ze hry než nabízíš ty, tak sorry :D nevyznám se v tom 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...