Jump to content

info Nábor na aktivního moderátora (ukončen)


vEnd

Recommended Posts

  • Hlavní moderátor

Ahoj, jak už ffredyk avizoval v jeho tématu pro plány pro rok 2021, chceme nabrat jednoho aktivního moderátora. Schválně zdůrazňuji slovo aktivního, protože přesně takového hledáme – někoho, kdo sem chodí alespoň jednou za den a je schopen se věnovat každodenní moderaci fóra, což zahrnuje:

  • prevenci spamu a off topicu v tématech,
  • uzamykání témat,
  • kontrolu dodržování pravidel chatu,
  • kontrolu a případné doplňování prefixů témat a
  • kontrolu dodržování ostatních pravidel.

Podmínky

Přihlásit se může kdokoliv, kdo splňuje následující dvě podmínky:

  1. Každodenní aktivita na fóru – tato podmínka musí být splněna bez výjimky, nový moderátor musí na fórum docházet každý den a starat se o pořádek a dodržování pravidel. Dodržování této podmínky budu osobně kontrolovat a pokud se moderátor v tomto ohledu neosvědčí, dostane šanci další kandidát. Neaktivních moderátorů máme dost. ;)
  2. Spisovnost a formálnost v psaném projevu – od nového moderátora vyžaduji, aby měl kulturní psaný projev, tedy projev, ve kterém nebudou hrubé pravopisné a gramatické chyby a který nebude v rozporu s dobrým chováním a pravidly fóra (tedy například žádné vulgarity či urážení ostatních uživatelů). Každý samozřejmě tu a tam vynechá čárku ve větě nebo napíše překlep, nicméně člověk má vždy možnost si po sobě svůj text přečíst, než jej zveřejní.

Nekladu žádné požadavky na věk ani na zkušenosti s moderováním. Z vlastní zkušenosti vím, že naučit se s nástroji určenými pro moderování nezabere déle než pár dní.

Forma žádosti

Chcete-li se zúčastnit náboru, napište mi soukromou zprávu, ve které uvedete:

  • jak často na fórum docházíte (jednou za den, dvakrát za den, každých 10 minut apod.),
  • něco o sobě (můžete psát, o čem chcete – vaše záliby, vaše historie tady na fóru, klidně pište o vašem psovi) a
  • zda případně můžete něčím přispět fóru vyjma moderování (psaním návodů, pořádáním akcí apod.).

Předtím, než žádost odešlete, ujistěte se prosím, že splňujete obě podmínky uvedené v předchozí sekci.

Závěr

A to je vše, přátelé. Děkuji za přečtení a těším se na vaše žádosti! Nábor nemá pevně stanovené datum ukončení, jakmile budu mít vybraného vhodného kandidáta, nábor skončí a zbylí kandidáti, kteří se stihli přihlásit, se zařadí do pořadníku – to pro případ, že by se vybraný kandidát neosvědčil.

  • Zmatený 1
  • Haha! 1
  • Děkuji (+1) 1
  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Hlavní moderátor

Ahoj, dnes jsem uzavřel nábor na nového moderátora a rovnou jej vybral. Sešli se celkem dva kandidáti (tak co, kdo z vás si vsadil, že nebude ani jeden, a prohrál sázku? :HAhaa:), z těch mi jako nejvhodnější vyšel Hip. Takže @Hip se stává novým moderátorem, gratuluji! Druhému kandidátovi děkuji za zájem.

Mám tu ještě jedno oznámení – dneškem se ruší role Ověřený uživatel. Ruší se ze dvou důvodů – jednak byla většina ověřených členů již neaktivní a jednak ta role přestala plnit svůj účel. S vedením promyslíme, jaký účel by tato role měla v budoucnu plnit, a podle toho ji buď obnovíme, nebo ne. Všem, co tuto roli zastávali, děkuji za podporu a odvedenou práci.

  • Řekni nám o tom ještě něco 1
  • Si děláš prdel? :D 1
  • Smutný 1
Link to comment
Share on other sites

  • vEnd unfeatured and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...