Jump to content
  • 0

pomoc WINSCP - Banlist


Kubik64

Dotaz

Ahoj,chtěl bych se zeptat,zda nemáte nějaký jednoduchý návod na propojení databáze WinSCP + web. Hlavně zdůrazňuji to slovo "Jednoduchý" :d Předem díky.

Link to comment
Share on other sites

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mám serverovou databázi WINSCP,jde o to,že já mám v té databázi banlist a ten banlist by jsem chtěl nějak převéct na web,aby se tam při každém banu zapisoval další a další,pokud mě již chápeš.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Netuším přesně,nevyznám se zase tolik v tom,je to konkrétně toto(Doufám,že obrázek pomůže)

 

http://imgbank.cz/images/2017/02/07/dsas.png

 

No a z tohoto nevím jak to přesně nazvat "klienta" bych potřeboval vytáhnout banlist a nahrát ho někam na web.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Netuším přesně,nevyznám se zase tolik v tom,je to konkrétně toto(Doufám,že obrázek pomůže)

 

http://imgbank.cz/images/2017/02/07/dsas.png

 

No a z tohoto nevím jak to přesně nazvat "klienta" bych potřeboval vytáhnout banlist a nahrát ho někam na web.

Ano, tohle je FTP/SSH Client, stejně jako Filezilla, Total Commander, atd, atd..

 

Banlist chceš na jaký web? Jaký systém web používá, co přesně chceš dělat. Pokud chceš používat FTP webu, musíš mít FTP údaje (přístup na ten hosting/server).  Až potom řeš nějaký BanList atd, jinak tvou otázku též nechápu. Zkus to rozvést.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak ještě podrobněji

 

V tomto klientu mám nahrané soubory ze hry GTA:SA,jakou jsou bans.txt,server log,server cfg atd... Mám tam složku scriptfiles,ve které mám uložený Bans.txt,což je vlastně banlist.Když jaký koliv admin dá na serveru ban,automaticky se to tam napíše. Mou otázkou zní : Dá se tento soubor nějak převéct na neplacený webový hosting,že bych to měl nejjednodušší a nemusel za to nic platit? Máme už na podobné brdo udělaný vip systém a vypadá to na netu nějak takhle : 4/02/2017:PriTT_(IP)-VIP Tak jestli se to dá taky nějak nahrát,uplně na nějaký jednoduchý neplacený hosting,aby se na to hráči mohli jen podívat,kdo má ban a kdo nemá?

 

http://imgbank.cz/images/2017/02/07/Bez_nazvu0X6C.png

 

*to začmárané jsou IP hráčů,nechci je zveřejňovat.

Edited by Kubik64
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak ještě podrobněji

 

V tomto klientu mám nahrané soubory ze hry GTA:SA,jakou jsou bans.txt,server log,server cfg atd... Mám tam složku scriptfiles,ve které mám uložený Bans.txt,což je vlastně banlist.Když jaký koliv admin dá na serveru ban,automaticky se to tam napíše. Mou otázkou zní : Dá se tento soubor nějak převéct na neplacený webový hosting,že bych to měl nejjednodušší a nemusel za to nic platit? Máme už na podobné brdo udělaný vip systém a vypadá to na netu nějak takhle : 4/02/2017:PriTT_(IP)-VIP Tak jestli se to dá taky nějak nahrát,uplně na nějaký jednoduchý neplacený hosting,aby se na to hráči mohli jen podívat,kdo má ban a kdo nemá?

 

http://imgbank.cz/images/2017/02/07/Bez_nazvu0X6C.png

 

*to začmárané jsou IP hráčů,nechci je zveřejňovat.

To mi řekni, jak se ti podařilo ty soubory nahrát do toho clienta.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak ještě podrobněji

 

V tomto klientu mám nahrané soubory ze hry GTA:SA,jakou jsou bans.txt,server log,server cfg atd... Mám tam složku scriptfiles,ve které mám uložený Bans.txt,což je vlastně banlist.Když jaký koliv admin dá na serveru ban,automaticky se to tam napíše. Mou otázkou zní : Dá se tento soubor nějak převéct na neplacený webový hosting,že bych to měl nejjednodušší a nemusel za to nic platit? Máme už na podobné brdo udělaný vip systém a vypadá to na netu nějak takhle : 4/02/2017:PriTT_(IP)-VIP Tak jestli se to dá taky nějak nahrát,uplně na nějaký jednoduchý neplacený hosting,aby se na to hráči mohli jen podívat,kdo má ban a kdo nemá?

 

http://imgbank.cz/images/2017/02/07/Bez_nazvu0X6C.png

 

*to začmárané jsou IP hráčů,nechci je zveřejňovat.

No možností bude asi víc, ale nepřijde mi že se v tom vyznáš. Ty chceš udělat něco jako Banlist, kterej by si mohli hráči rozkliknout na webu, aby viděli, na jak dlouho mají ban nebo Kdy ban dostali?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To mi řekni, jak se ti podařilo ty soubory nahrát do toho clienta.

Server nevlastním,máme jiného autora,který to tam nahrál,avšak majitel serveru není aktivní,takže když něco chci,tak si to musím udělat sám,takže já přesně nevím,jak ty soubory tam kdo nahrál,já jsem dostal jen přihlašovací údaje k serveru.

 

Napis mi SZ a mohu ti případně poradit

Kontaktuji tě.

 

No možností bude asi víc, ale nepřijde mi že se v tom vyznáš. Ty chceš udělat něco jako Banlist, kterej by si mohli hráči rozkliknout na webu, aby viděli, na jak dlouho mají ban nebo Kdy ban dostali?

Jak jsem již zmiňoval nahoře,moc se v tom nevyznám,proto jsem se obrátil na pawno,kde vím,že někdo tohle umí,aby mi dal nějaké rady,nebo něco,kde bych mohl danou věc najít. Ano chtěl bych Banlist,úplně nejvíce jednoduchý,jen pro informace a přehlednost,nechci žádné složité formátování,nebo nějaké styly,mě uplně bohatě stačí,když hráči rozkliknou určitý URL odkaz např. www.banlistgta.cz tak že se jim otevře banlist,kde se budou zapisovat bany např. IP - .[K]arel_ - 312 - Cheaty - Karel

tudíž,IP hráče,nick admina,čas banu,důvod banu a zabanovaný hráč.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...