Jump to content
  • 0

pomoc Pomoc s GTA SA-MP


Levas98

Dotaz

Dobrý den, přejdu k věci. Zapnu si gta SA-MP kliknu na server a dám connect abych se připojil. Hra se nenačte a ani se neukáže žádný error. Zkoušel jsem vypnou FW a spustit to přes správce, ale to nefunguje. Verze serveru ne který se chci připojit je stejná jako verze launcheru tudíž 0.3.7, a ještě jedna věc mám Windows 10.


jo a v task manageru nic neběží krom toho launcheru 

Link to comment
Share on other sites

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To čo si popísal (že sa nič nestane) môže byť len tým že niekde si pripojený.. :haha: Vždy ked je nejaký problém v GTA tak ti Crashne hra hned na začiatku :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

To čo si popísal (že sa nič nestane) môže byť len tým že niekde si pripojený.. :haha: Vždy ked je nejaký problém v GTA tak ti Crashne hra hned na začiatku :)

 

Nemusí :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To čo si popísal (že sa nič nestane) môže byť len tým že niekde si pripojený.. :haha: Vždy ked je nejaký problém v GTA tak ti Crashne hra hned na začiatku :)

Ovšem pokud má Win 10 může dannou hru zapnout víckrat :))

 

Jinak doporučuju clienta znova přeinstalovat 

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

To, co se ti děje, se stávalo i mně. Zkoušel jsem různé kompatibility (od W98 až po W7), ale na žádné to nefungovalo. Zkus to, co já - nainstaloval jsem tohle. Nemůžu ti na 100 % říct, že ti to pomůže, ale za pokus to stojí. Mně to od té doby jede.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Děkuju všem co se mi snažily pomoct. Problém byl vyřešen vymazal jsem soubor gta_sa.set . takže děkuji ,,CGuwno´´, ale i všem co se mi snažily pomoct děkuji :).

  • Líbí se mi to! (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...