Jump to content

pomoc Pomoc s výběrem telefonu


ActiV3Drifter

Recommended Posts

Zdravím komunitu Pawno.cz

Mám na vás takovou prosbu potřebuji pomoc s výběrem mobilu.

Tady jsou parametry co to musí mít/obsahovat:

- Velká výdrž baterie aspoň 2-3 dny

- 2 GB Ram

- 2 sloty na SIM

- Slot na SD kartu

- Preferuji značku Lenovo ale pokuď to bude on něčeho jiného nebudu se zlobit ( teda až na Samsung ten nechci ani vidět :d )

- Max cena 5000,- 

- Musí být z CZC nebo maximálně Alza žádný jiný random obchůdky nechci....

 

Od června jsem měl Lenovo Vibe P1m z obchodu smarty.cz a hned po týdnu odešlo nabijení takže reklamace za 2 měsíce zase odešlo a teď před týdnem mi ten mobil přišel a po 3 dnech používání odešel dotyk ve prostředku displeje takže dál to řešit nebudu budu chtít vrátit peníze.

Momentálně koukám po tomhle: https://www.czc.cz/lenovo-p70-modra-backcover-a-kryci-folie-displeje/166018/produkt ale nevím jestli to bude ono.

Budu rád za každou radu ohledně toho jaký mobil si mám vybrat :) Děkuji moc.

 

Link to comment
Share on other sites

Osobně mám Lenovo P-70 a jsem sním plně spokojen,mám ho už delší dobu a nezlobí a pořád funguje jak má a pokud se kněmu budeš chovat slušně tak bude bez problémů.

 

Android: 4.4.4

CPU: 1.7GHZ

Ram: 2GB

ROM:16 GB

Baterie má velkou výdrž samozřejmě počítej stím že když budeš mejt 24/7 zapnuté data že 3 dny nevydrží ale normalně vydrží i déle.

2 Sloty na SIM má také.

SD se tam dá dát taky.

Cena 4.500 Kč.

Prostě proč ti to tu píšu když jsi dával odkaz na tento telefon sám že se na něj díváš.

Z mé strany můžu určitě doporučit :)

Link to comment
Share on other sites




HUAWEI P9 Lite Black

 
1×


 

Mobilný telefón 5,2" IPS FHD 1920x1080, procesor Kirin 650 Octa Core, RAM 2GB, interná pamäť 16GB, MicroSDXC až 128GB, fotoaparát 13Mpx + 8Mpx, A-GPS/GLONASS, WiFi, bluetooth, 3G/LTE, NFC, microUSB, batéria 3000mAh, Dual SIM (2x nano SIM), Android 6.0

 

Mám tento a som sním spokojený a stojí len 250€ :) 



Link to comment
Share on other sites

Osobně mám Lenovo P-70 a jsem sním plně spokojen,mám ho už delší dobu a nezlobí a pořád funguje jak má a pokud se kněmu budeš chovat slušně tak bude bez problémů.

 

Android: 4.4.4

CPU: 1.7GHZ

Ram: 2GB

ROM:16 GB

Baterie má velkou výdrž samozřejmě počítej stím že když budeš mejt 24/7 zapnuté data že 3 dny nevydrží ale normalně vydrží i déle.

2 Sloty na SIM má také.

SD se tam dá dát taky.

Cena 4.500 Kč.

Prostě proč ti to tu píšu když jsi dával odkaz na tento telefon sám že se na něj díváš.

Z mé strany můžu určitě doporučit :)

To jsem potřeboval slyšet :d díky za radu :)

Edit: A update na novější Android je bude nebude? :d

 

 

HUAWEI P9 Lite Black

 

 

1×

 

 

Mobilný telefón 5,2" IPS FHD 1920x1080, procesor Kirin 650 Octa Core, RAM 2GB, interná pamäť 16GB, MicroSDXC až 128GB, fotoaparát 13Mpx + 8Mpx, A-GPS/GLONASS, WiFi, bluetooth, 3G/LTE, NFC, microUSB, batéria 3000mAh, Dual SIM (2x nano SIM), Android 6.0

 

Mám tento a som sním spokojený a stojí len 250€ :)

To je pěkně ale mám max 185 Euro (5000,-) protože si teď ještě platím řiďičák a budou vánoce takže moc peněz není :/ Edited by ActiV3Drifter
Link to comment
Share on other sites

To jsem potřeboval slyšet :d díky za radu :)

Edit: A update na novější Android je bude nebude? :d

 

 

To je pěkně ale mám max 185 Euro (5000,-) protože si teď ještě platím řiďičák a budou vánoce takže moc peněz není :/

 

Zkoušel jsem aktualizovat systém a mám aktualní verzi která je 4.4.4 ale uvidíme hele třeba časem se dočkáme updatu.

Jako ocenil bych androida 5 ohledně natáčení gamesek třeba protože normalně můžu pouze přes povolení root který se nastavuje u androidu 4.4.4 a starších velice špatně.

Link to comment
Share on other sites

Zkoušel jsem aktualizovat systém a mám aktualní verzi která je 4.4.4 ale uvidíme hele třeba časem se dočkáme updatu.

Jako ocenil bych androida 5 ohledně natáčení gamesek třeba protože normalně můžu pouze přes povolení root který se nastavuje u androidu 4.4.4 a starších velice špatně.

Ok díky za info :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud chceš, mám Huawei P8 Lite, koupený v Srpnu. Můžeme se dohodnout, že bych ti ho prodal. 

Tento telefon jsem kupoval matce k narozenínám je to easy když si vezmeš tarif na osobu mladší určitému věku a máš nastaven Tarif Cool u společnosti T-Mobile tak si tento telefon můžeš sehnat za 4000 asi což je vcelku dost výhodné.

Akorát problém je že to splácíš měsíčně i s paušálem :)

A proč kupovat použitý telefon když má peníze na novej kterej přesně splnuje jeho požadavky.

Link to comment
Share on other sites

Tento telefon jsem kupoval matce k narozenínám je to easy když si vezmeš tarif na osobu mladší určitému věku a máš nastaven Tarif Cool u společnosti T-Mobile tak si tento telefon můžeš sehnat za 4000 asi což je vcelku dost výhodné.

Akorát problém je že to splácíš měsíčně i s paušálem :)

Já ho kupoval normálně v kamenném obchodě, bez tarifu, tuším za 5100kč, nejsem si jist, nicméně, za 4000kč bych byl ochoten ho někomu přenechat. (Plánuji iPhone) 

Link to comment
Share on other sites

Tak jestli chceš být super displej, koukl bych po Samsungu, například A3 2016, pokud ti jde o výkon, tak Xiaomi.

Xiaomi nepodporuje 4G po ČR, pouze ve velkých městech.

A u mého minulého telefonu přestala fungovat vibrace a začal se sekat. (Což dělá každý android po nějaké době.)

Link to comment
Share on other sites

Tak jestli chceš být super displej, koukl bych po Samsungu, například A3 2016, pokud ti jde o výkon, tak Xiaomi.

O displej mi nejde to bych napsal v požadavcích a jak jsem taky psal Samsung taky nechci ani vidět také vlastní zkušenosti :d 

 

Xiaomi nepodporuje 4G po ČR, pouze ve velkých městech.

A u mého minulého telefonu přestala fungovat vibrace a začal se sekat. (Což dělá každý android po nějaké době.)

Právě na Xiaomi jsem koukal a to že to nepodporuje 4G pro ČR mě docela štve jinak bych to bral hned.

Link to comment
Share on other sites

O displej mi nejde to bych napsal v požadavcích a jak jsem taky psal Samsung taky nechci ani vidět také vlastní zkušenosti :d

 

Právě na Xiaomi jsem koukal a to že to nepodporuje 4G pro ČR mě docela štve jinak bych to bral hned.

Teď mám za to, že vyšel model, který podporuje to LTE.

Link to comment
Share on other sites

Teď mám za to, že vyšel model, který podporuje to LTE.

Tak jsme se koukal a ano doopravdy jsou ale nesplňují moje požadavky :d ty co splňují už jsou tak 500 - 1000,- přes limit takže bohužel nic :/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...