Jump to content

hledám Free TS3


lukasjanra1

Recommended Posts

Dobry den. 

 

Mal by som taku prosbu na vas. Prevadzkujem FREE TS3 server kde si moze kazdy zaziadat o vlastnu miestnost v ktorej ma full administratorske prava. Mam tam dost ludi ktori maju vlastne miestnosti, dost ludi ktori vyuzivaju verejne miestnosti, ale stale mavam maximalne 80-90 ludi vo vecernych casoch. 

 

Potreboval by som radu ako zvysit tento pocet a v neposlednom rade niekoho kto by bol ochotny prispievat par eurami. 

 

Server bezi uz 2 roky ale stale sa nam nepodarilo prelomit hranicu 150 (maximalne bolo 120).

 

Plnokrat sme boli nuteni sa presunut kvoli ddosu na providera. Teraz sme konecne u providera ktory s tym problem nema. 

 

V pripade viac info poprosim PM (IP atd) (zle skusenosti).

 

Dakujem a dufam ze som dal do spravnej kategorie

Link to comment
Share on other sites

Kto by ti uz len prispieval na nieco z coho nic nema a mimochodom co si predstavujes pod pojmom par eurami ? Nechapem zmysel tejto temy.

Link to comment
Share on other sites

Dobry den. 

 

Mal by som taku prosbu na vas. Prevadzkujem FREE TS3 server kde si moze kazdy zaziadat o vlastnu miestnost v ktorej ma full administratorske prava. Mam tam dost ludi ktori maju vlastne miestnosti, dost ludi ktori vyuzivaju verejne miestnosti, ale stale mavam maximalne 80-90 ludi vo vecernych casoch. 

 

Potreboval by som radu ako zvysit tento pocet a v neposlednom rade niekoho kto by bol ochotny prispievat par eurami. 

 

Server bezi uz 2 roky ale stale sa nam nepodarilo prelomit hranicu 150 (maximalne bolo 120).

 

Plnokrat sme boli nuteni sa presunut kvoli ddosu na providera. Teraz sme konecne u providera ktory s tym problem nema. 

 

V pripade viac info poprosim PM (IP atd) (zle skusenosti).

 

Dakujem a dufam ze som dal do spravnej kategorie

Pokud na to nemáš finance, tak to přenechej těm, kdo je mají :)

  • Líbí se mi to! (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...