Jump to content
  • 0

pomoc Help Dialog


LukasB

Dotaz

Dobrý deň, pred týždňom som sa zase vrátil k pawnu a narazil som na nemalú chybu.

Potreboval by som niak oddeliť a dať do dvoch premenných text, ktorý sa zadá do DIALOG_STYLE_INPUT.

Tj. hráč zadá "Test 2000". Dá sa niak spraviť to, že Test 

bude v premennej "MENO" a 2 000 v premennej "Suma" ?

Rozmýšľal som nad sscanf, ale ten som používal len na príkazy .. Takže chcel by som poprosiť o pomoc radšej dlhodobých pawnerov :)

Link to comment
Share on other sites

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ale ako ? Takýmto spôsobom ?:

sscanf(params,"su", name, cash) ?

Ne, přečíst:

http://pawno.cz/topic/53521-sscanf2-int-string-enum-pole/

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=570927

 

 

(id/nick hráče či bota určitě nemůžou být peníze...)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kámo ty si to vôbec čítaš ? SkiBig ? Ja neviem či ti dr*e ale toto by nepísal normálny človek...

Steam Wallet - diky, funguje.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Kámo ty si to vôbec čítaš ? SkiBig ? Ja neviem či ti dr*e ale toto by nepísal normálny človek...

Steam Wallet - diky, funguje.

giphy.gif

 

60981-Third-Party-Facepalm-meme-extr-McI

 

:facepalm: ... Mě by spíše zajímalo, jak můžeš někdo obviňovat z nenormálnosti, když ty sám o tom víš úplné ho***. Jak ti to může fungovat? Kdyby sis přečetl ten návod, na sscanf, tak bys věděl, že je to blbě:

 

yvfr.png

 

Ve specifikátorech máš u, z návodu user name/id (bots or players)... pokud neumíš anglicky(což stejně vím, že ne) tak v překladu to znamená uživatelské jméno či id (in. BOTi a hráči). Dokonce i samotný specifikátor ti napovídá -> u(ser). Takže nenormální příspěvek, jsi napsal ledatak ty, když ti doporučuji návody, na používáni něčeho, o čem očividně nic nevíš a ty mě obviňuješ, že jsem "nenormální".

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ehm ... to bol príklad v kóde som si dal id + suma a ide to ...

Neznamená, že keď tam dám "si" tak som to dal aj do kódu.

 

A nemusíš ma hneď urážat ... keď máš potrebu nadávať, chod si niekam inam, nie tu.

Proste, keď nemáš záujem, nepomáhaj, načo to robíš ? Aby si sa hádal ?

Edited by LukasB
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ehm ... to bol príklad v kóde som si dal id + suma a ide to ...

Neznamená, že keď tam dám "su" tak som to dal aj do kódu.

 

A nemusíš ma hneď urážat ... keď máš potrebu nadávať, chod si niekam inam, nie tu.

 

Proste, keď nemáš záujem, nepomáhaj, načo to robíš ? Aby si sa hádal ?

Docela by mě zajímalo, za jakým účelem zakládáš tenhle topic. Za účelem pomoci určitě ne, jelikož 3 lidé ti tu pomohli, a 2 z nich jsi začal ihned urážet a o

považovat je za nenormální, když ti vypomáhají relevantnějšími informace, abys v budoucnu neměl znova potíže v téhle problematice.

Zatím tu hádky vyvoláváš jenom ty. Já jsem ti pouze odeslal odkazy na užitečné návody s doporučením "přečíst". To, že bereš typy těchto příspěvků, jako od "nenormálního" člověka, tak si jdi zakládat topic jinde. Nemáme tu zájem mít další uživatele, aby nám tu ukazovali jejich symptomy spiringitýdy...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Globální moderátor

A nemusíš ma hneď urážat ... keď máš potrebu nadávať, chod si niekam inam, nie tu

 

Tak ty nemáš o tom urážaní vôbec čo vravieť, pozri si to čo si napísal ako prvý ty. Potom si to uprac v hlave.

 

 

Kámo ty si to vôbec čítaš ? SkiBig ? Ja neviem či ti dr*e ale toto by nepísal normálny človek...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ano, ptas se na rozdeleni stringu na string a integeru cemuz odpovida "si", nikoliv "su".

 

Ja viem ... prepáč ale mám Iphone a u od i nieje dalekl *edit.

 

 

Docela by mě zajímalo, za jakým účelem zakládáš tenhle topic. Za účelem pomoci určitě ne, jelikož 3 lidé ti tu pomohli, a 2 z nich jsi začal ihned urážet a opovažovat je za nenormální, když ti vypomáhají relevantnějšími informace, abys v budoucnu neměl znova potíže v téhle problematice.Zatím tu hádky vyvoláváš jenom ty. Já jsem ti pouze odeslal odkazy na užitečné návody s doporučením "přečíst". To, že bereš typy těchto příspěvků, jako od "nenormálního" člověka, tak si jdi zakládat topic jinde. Nemáme tu zájem mít další uživatele, aby nám tu ukazovali jejich symptomy spiringitýdy...

Aha ... ty chceš pomáhať, a nie že by si napísal ma otázku odpoveď, ale hladáš dalšie príspevky, kde som sa pomýlil ... To si rovno nemohol napísať odpoveď na otázku ? Lebo nič iné neriešiš, len to, že namiesto si som tam dal su ... rly ?

Edited by LukasB
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...