Jump to content
  • 0

pomoc Skript na ajail


Meric

Dotaz

Zdravím, mám malý problémek ohledně skriptu na ajail pro vlastní nazvěme to "projekt", který testuji na Windows serveru, Jedná se o tu menší část skriptu, která mi tam dělá dusno, zbytek skriptu chyby nehlásí.

 

 

 
Hlásí to tuto chybu a za boha nemůžu najít žádnou chybu:
 
C:\Users\Meric\Desktop\Project.pwn(42) : error 035: argument type mismatch (argument 1)
 
Řádek 42 je toto:  "SetTimerEx(PrisonCounter(playerid), 60000, false, "u", playerid);".
 
Pomůže mi s tím někdo, prosím? Už si nevím rady. Nejsem v pawnu moc pokročilý, stále se učím.
 
 
Edited by Meric
Link to comment
Share on other sites

3 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
SetTimerEx("PrisonCounter", 60000, false, "u", playerid);

Metoda se volá v "" (uvozovkách) a bez parametrů - parametry totiž dosazuješ až potom. Akorát si teď nejsem jistý, zda bude formát "u" funkční. Vím, že ho používá sscanf2, ale u pawn si nejsem jistý. Zkus když tak "i" nebo "d" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

 

 

Akorát si teď nejsem jistý, zda bude formát "u" funkční.

Nebude.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Už jsem na to tak nějak přišel, s těma úvozovkama, ale nevím jestli bude v tomhle ten problém, v té funkci "u". Teďka mi to dělá spíše to, že dám sebe do prisonu, chci si dát unprison a píše to, že nejsem v prisonu. A to i když jsem venku, tak to píše, že nejsem v prisonu. Taky se nezobrazuje zadaný důvod pro /jail i když jsem tam zadal proměnnou pro duvod.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...