Jump to content
  • 0

pomoc nekonečný cyklus v publicu 2x vyvolán


Dominik Rozporka

Dotaz

Čau nevíte někdo když udělám public a je v něm nekonečnej cyklus potom ho použiju třeba v OnPlayerSpawn a potom v OnPlayerConnect nepoběží mi když se někdo připojí a spawne ten public dva krát?

No teda spíš bych se měl ptát ne na cyklus ale na nekonečný SetTimer jsem si teď uvědomil že timer se dá nastavit nekonečný.

Edited by Dominik Rozporka
Link to comment
Share on other sites

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

aha nic už mě napadlo něco jinýho myslím doufám ale i tak je to zajímavá otázka Když dám vyvolám 2x public ve kterým je třeba nekonečný cyklus a dám ho do OnPlayerSpawn a do OnPlayerConnect

tak když se hráč připojí tak se startne ten cyklus a když se hráč spawne tak co? ten cyklus bude běžet 2x nebo bude restarovanej?

Edited by Dominik Rozporka
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Hlavní moderátor

Dvakrát se ti vyvolá funkce pokud ji máš dvakrát volanou to je logika věci :)

Dost pochybuji o tom, že když vyvolá nekonečný cyklus a nikdy jej nezastaví, že se potom ještě něco stane. :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

aha děkuju ale teď mám problém sice ne s cyklusema ale ani nevim v cem je problem odkaz zde: http://pawno.cz/topic/53429-nefunguje-mi-anticheat-na-penize-pls-pomoc/

prosim poradte mi upravuju  jeden mod a nejde mi jednoduse antimoneychet v nem co jsem tam delal

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...