Jump to content

pomoc Problém s Modemem


1Kubad1

Recommended Posts

Jedná se o modem Zyxel VMG1312-B měl jsem dřív jinej modem od o2(nějaký huawei víc nevím) který dávali k internetu jenže mam problém tímhle hlavně ,že internet dropne + je na tom napojená televize + když hraju csgo mam neustálé velký ping místo 40 - 60 mám třeba 75 - 90 a když mam těch 60 tak stejně mam nějaké divné lagy nevíte co s tím případě jak přenastavit nebo jaký modem doporučit. a ještě jsem v blbý lokalitě takže fráze typu jinej internet mi moc nepomůžou můžu mít jen tenhle. + popřípadě nějaký lepší cenově dostupný modem.

Edited by 1Kubad1
Link to comment
Share on other sites

Měl jsem podobný problém až na to, že ping jsem měl asi 10x větší jak ty. Stačilo předělat internet z 2,4GHZ na 5 GHz. Stačí vlastně koupit jinačí anténu, která bude s 5 GHz umět pracovat - poskytovatel musí samozřejmě tuto službu nabízet. 

Link to comment
Share on other sites

  • Globální moderátor

Měl jsem podobný problém až na to, že ping jsem měl asi 10x větší jak ty. Stačilo předělat internet z 2,4GHZ na 5 GHz. Stačí vlastně koupit jinačí anténu, která bude s 5 GHz umět pracovat - poskytovatel musí samozřejmě tuto službu nabízet. 

 

 

to není tak jednoduché jak říkáš. 5 Ghz musí podporovat všechno aby mu to šlo, nestačí jen modem.

 

každopádně zkus pingnout modem a mrkni kolik máš ping k němu

pak zkus pingnout třeba www.seznam.cz a pokud výsledky budou podobné jako ve hře, tak by měl být problém v připojení.

Pokud výsledky budou lepší tak je buď možnost slabého připojení nebo jiná chyba.

 

Není taky od věci si natáhnout do routeru novej sw anebo případně kouknout zda náhodou nemáš právě tvojů mac adresu záměrně zpomalenou někým jiným v nastavení ruteru  :oboci:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...