Jump to content
  • 0

pomoc Ako zrušiť z Amx (DeAMX)?


kamilko39

Dotaz

Ahojte mám veľký problém týka sa toho, že neviem ako zrušiť v notepade Anti Deamx

 

nevedeli by ste my pomôcť chcel by som od vás že kde najdem v notepad Anti DeAMX a ako ho zrušiť aby sa dalo AMX bez problémov Deamxnut ?

 

[!] hádam by ste my pomohli Ďakujem všetkým  [!]

Edited by kamilko39
Link to comment
Share on other sites

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mY - viacero ľudí...

mI - mne

 

nauč sa ten rozdiel...

 

Nezrušíš to... Prečo? Pretože presne na to to tam je, aby to zabránilo ľuďom upravovať cudzie skripty... Rozumiem tomu, že ty to zatiaľ nechápeš, ale ak raz náhodou budeš niečo tvoriť sám, tiež by sa ti nepáčilo keby ti to niekto rozkradne...

 

PS: ani sa nepokúšaj dopátrať nejakého riešenia, buď si nájdi nejaký FREE kód alebo sprav vlastný

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

mY - viacero ľudí...

mI - mne

 

nauč sa ten rozdiel...

 

Nezrušíš to... Prečo? Pretože presne na to to tam je, aby to zabránilo ľuďom upravovať cudzie skripty... Rozumiem tomu, že ty to zatiaľ nechápeš, ale ak raz náhodou budeš niečo tvoriť sám, tiež by sa ti nepáčilo keby ti to niekto rozkradne...

 

PS: ani sa nepokúšaj dopátrať nejakého riešenia, buď si nájdi nejaký FREE kód alebo sprav vlastný

 

Hej máš pravdu chcel som zrušit anti deamx z Vip systému dal si mi dobrú radu ako by ti to bolo keby som sa vrtal v inom kode síce som si urobil Vip čo ma zatial 70riadkov len zaklad a je to lepšie urobit svoje

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Hej máš pravdu chcel som zrušit anti deamx z Vip systému dal si mi dobrú radu ako by ti to bolo keby som sa vrtal v inom kode síce som si urobil Vip čo ma zatial 70riadkov len zaklad a je to lepšie urobit svoje

Napiš mi prosím do soukromé zprávy zde na pawnu poradím ti jak na to ;)

Edited by Kortes
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Anti deamx je k ničemu :-D Mám mód rozdělen na 64 includu v základním pawnu je zhruba 1,500 řádků což znamená že mohu klidně někomu poslat rovnou .pwn aby se nenamáhal (nic zajímavého v základu není). :-D 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

 

Anti deamx je k ničemu :-D Mám mód rozdělen na 64 includu v základním pawnu je zhruba 1,500 řádků což znamená že mohu klidně někomu poslat rovnou .pwn aby se nenamáhal (nic zajímavého v základu není). :-D

To hej no

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Anti deamx je k ničemu :-D Mám mód rozdělen na 64 includu v základním pawnu je zhruba 1,500 řádků což znamená že mohu klidně někomu poslat rovnou .pwn aby se nenamáhal (nic zajímavého v základu není). :-D 

 

Ano, keď mu pošleš PWN tvojho módu tak mu to moc nepomôže...

 

Ale poďme do teoretickej úrovne (keďže vôbec netuším ako presne funguje DeAMX a ani ma to zas tak moc nezaujíma).

Pri kompilácii sa vlastne každý INCLUDE rozbalí a príkaz #include sa nahradí kódom na ktorý odkazuje...

Takže vlastne keby niekto získal tvoje AMX, tak by čisto teoreticky po DeAMXnutí získal celý tvoj kód vrátane tvojich 64 includov.

Ale môžem sa tiež mýliť a po DeAMXnutí tam budú stále príkazy #include.

 

Niekto kto používal DeAMX by nám túto problematiku môhol ozrejmiť, začalo ma to zaujímať.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ano, keď mu pošleš PWN tvojho módu tak mu to moc nepomôže...

 

Ale poďme do teoretickej úrovne (keďže vôbec netuším ako presne funguje DeAMX a ani ma to zas tak moc nezaujíma).

Pri kompilácii sa vlastne každý INCLUDE rozbalí a príkaz #include sa nahradí kódom na ktorý odkazuje...

Takže vlastne keby niekto získal tvoje AMX, tak by čisto teoreticky po DeAMXnutí získal celý tvoj kód vrátane tvojich 64 includov.

Ale môžem sa tiež mýliť a po DeAMXnutí tam budú stále príkazy #include.

 

Niekto kto používal DeAMX by nám túto problematiku môhol ozrejmiť, začalo ma to zaujímať.

 

mňa to tiež dajako zaujíma :d

Link to comment
Share on other sites

  • 0

~> Důvod, proč některé scripty nelze DeAmxnout pomocí té "zajímavé" fce je zcela prostý... zadní vrátka. Autor samotného DeAmx určitě jednou by chtěl udělat/udělal mód, který by chtěl ukázat světu, ale nechtěl, aby mu ho někdo mohl přepsat(autor přijde o copyright vlastními prostředky... hezké, že ano?). A aby tomu zamezil, tak přidal tuto fci. Jak se k ní dostali ostatní, nebo, jestli jí někdo zveřejnil, to buď sám nevím, nebo se už dávno zapomnělo.

 

~> Samozřejmě, můžeš zkusit přepsat samotný amx soubor a nějak tu fci přejmenovat, nebo prostě změnit, ale to není zrovna safedo.

 

Smiř se s tím... prostě na některé práce si nemáš šanci sáhnout... udělej si vlastní :).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...