Jump to content
  • 0

pomoc [YSI] CMD Reader


Guyy

Dotaz

Ahoj :)

Vyskúšal som urobiť na YSI CMD reader pomocov publiku OnPlayerCommandPerformed a šlo to, až nato že nie úplne. Napísalo iba príkaz, nie paramy. Tak mi prosím opravte kód. A pokial to bude publikom, tak mi pls pošlite nový, a ako tamm dávať či je správny alebo nie. Ďakujem :)

 

 

 

"VYRIEŠENÉ"

 

 

Edited by Carlosoo
Link to comment
Share on other sites

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj :)

Vyskúšal som urobiť na YSI CMD reader pomocov publiku OnPlayerCommandPerformed a šlo to, až nato že nie úplne. Napísalo iba príkaz, nie paramy. Tak mi prosím opravte kód. A pokial to bude publikom, tak mi pls pošlite nový, a ako tamm dávať či je správny alebo nie. Ďakujem :)

 

 

Akože toto na sere  ako pozerám každý tvoj [YSI] Pomoc :slap:stále tam niečo vidím

Tak mi prosím opravte kód

  :d  :d  :d  :d  :d akože nič sa nedeje napísal si o pomoc ale takto že ti niekto niečo OPRAVY  nič sa nenaučíš

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

~> Taky je správně, že ti to nenapíše i parametry... není to nic víc, než jen náhrada callbacku OnPlayerCommandText... bere jen to, co napíšeš za lomítkem. To, co napíšeš po mezeře mu je už u zadku.

 

 

~> A docela by mě zajímala 1 věc... proč máš 2x ty samé kódy, kde kontroluješ za prvné jestli byl příkaz úspěšně zadán a druhý zda nebyl... proč to vůbec kontroluješ, když to vyjde nastejno?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Takto po úpravě: 

public OnPlayerCommandPerformed(playerid, cmdtext[], success)
{
    new str[128];
	format(str, sizeof(str), "Hráč %s (%d) cmdtext: %s", Jmeno(p), playerid, cmdtext);
	
	if(!IsPlayerAdmin(playerid))
	{
 		for(new i = 0, j = GetPlayerPoolSize(); i <= j; i++)
 		{
			if(IsPlayerConnected(i))
			{
				//if(i != playerid) Jelikož se příkaz, který napsal admin, jinému adminovi nevypíše (takže logicky ani jemu ne, protože i on je admin), je tahle podmínka úplně zbytečná...
				if(PlayerInfo[i][pAdmin] >= 1 ) SendClientMessage(i,0x3366FFFF,str);
			}
		}
	}
	
	if(!success){ SendClientMessage(playerid,0xFF7F7FFF,"Nesprávný příkaz! Napište /help pro nápovědu"); }
 	return 1;
}

Samozřejmě, jak psal SkiBig18 parametry, nepřečteš, ALE u těch příkazů, kde nějaký zadáváš si můžeš přidělat vypisování zprávy adminům, kde jim vypíšeš ten příkaz s parametry. Musel by sis to pak zase ošetřit v OnPlayerCommandPerformed, aby se ti to nevypisovalo 2x. Musíš taky brát v potaz to, že uživatel může zadat parametry špatně...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Akože toto na sere  ako pozerám každý tvoj [YSI] Pomoc

Názov si možem dať jaky ja Chcem :) Na všetkých niečo vidíš, ale na sebe nie že ;)

 

 

~> Taky je správně, že ti to nenapíše i parametry... není to nic víc, než jen náhrada callbacku OnPlayerCommandText... bere jen to, co napíšeš za lomítkem. To, co napíšeš po mezeře mu je už u zadku.

 

Lenže ked som mal ešte ZCMD, tak to normalne aj Parametre vypisovalo.

Edited by Carlosoo
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Názov si možem dať jaky ja Chcem :) Na všetkých niečo vidíš, ale na sebe nie že ;)

~> Ale on myslel jejich počet, po kolikáté zakládáš další, nikoliv název...

 

 

~> Moc pěkné. Jen, když náš de... autor používá YSI, tak toho můžeme využít a zlenivět si práci :).

 

public OnPlayerCommandPerformed(playerid, cmdtext[], success) {
	
	foreach(new i: Player) if (!IsPlayerAdmin(playerid) && PlayerInfo[i][pAdmin]) va_SendClientMessage(i, 0x3366FFFF, "Hráč %s (%d) cmdtext: %s", Jmeno(p), playerid, cmdtext);
	if(!success) SendClientMessage(playerid,0xFF7F7FFF,"Nesprávný příkaz! Napište /help pro nápovědu"); 
 	return 1;
}
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Názov si možem dať jaky ja Chcem :) Na všetkých niečo vidíš, ale na sebe nie že ;)

 

 

Lenže ked som mal ešte ZCMD, tak to normalne aj Parametre vypisovalo.

:slap: Carlosso :d niesi náhodov (CARSA) ?

 

hej hej aj seba vídím ale nemám tam že OPRAVTE MI KOD !

Edited by kamilko39
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...