Jump to content
  • 0

pomoc Else


Pajdalf

Dotaz

Zdravím, mám takový problém s else.. Pokouším se dělat a-levely s příkazy.. ukázkový příkaz


CMD:dcar(playerid, params[])
{
	new vehicleid;
	
	if(AdminLevel[playerid] > 0)
	
	if(sscanf(params,"d",vehicleid)) return SCM(playerid, COLOR_RED,"[ERROR]/dcar [ID vozidla] ");
	DestroyVehicle(vehicleid);
	
	}else{
	
	    SCM(playerid, COLOR_RED, "[ERROR]Nemáš admin práva!";
 }
	return 1;
}
C:\Users\Pajda\Desktop\Sa-mp server\gamemodes\Pajda.pwn(334) : warning 209: function "cmd_dcar" should return a value
C:\Users\Pajda\Desktop\Sa-mp server\gamemodes\Pajda.pwn(334) : error 010: invalid function or declaration
C:\Users\Pajda\Desktop\Sa-mp server\gamemodes\Pajda.pwn(336) : error 021: symbol already defined: "SendClientMessage"
C:\Users\Pajda\Desktop\Sa-mp server\gamemodes\Pajda.pwn(338) : error 010: invalid function or declaration

}else{ - 334

 

SCM(playerid, COLOR_RED, "[ERROR]Nemáš admin práva!"; - 336 -- definované to mám takhle : #define SCM SendClientMessage

 

return 1; - 338

 

Nevím si s tím rady, prosím o vysvětlení připadné předělání tohoto kódu, děkuji.

Link to comment
Share on other sites

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
skus si najprv sparovat zatvorky...

 

{ a } urcuje obsah bloku. Ked mas { musis mat aj } a opacne... Tak isto () a [], nebo to ste na matematice jeste nebrali zavorky? -_-

 

Myslíš? Lukaszi, děkuji za upravení.

 

A ty prosímtě raději nepiš, myslím že můj dotaz byl smysluplně podán, tak tu piš jen smysluplné odpovědi. Myslel jsem, že když mám závorku pod dcar, nemusím mít pod adminlevelem.. díky.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Myslíš? Lukaszi, děkuji za upravení.

 

A ty prosímtě raději nepiš, myslím že můj dotaz byl smysluplně podán, tak tu piš jen smysluplné odpovědi. Myslel jsem, že když mám závorku pod dcar, nemusím mít pod adminlevelem.. díky.

 

Ty tu radsi nezakladaj nesmyslne topicky, kdyz neumis ani zaklady programovani. moje odpoved byla smyslupna, na rozdil od tveho helpu, ala nefunguje mi to, tak mi to spravte.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ty tu radsi nezakladaj nesmyslne topicky, kdyz neumis ani zaklady programovani. moje odpoved byla smyslupna, na rozdil od tveho helpu, ala nefunguje mi to, tak mi to spravte.

 

 

Každý se splete, tak jako ty si nadával na mě, ať se naučím základy programování, přitom sem to měl správně, takže ho nech, jenom potřeboval pomoc, díky.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Cituji svůj příspěvek:

 

Nevím si s tím rady, prosím o vysvětlení připadné předělání tohoto kódu, děkuji.

 

Poprosil jsem o vysvětlení nebo případné předělání, Lukasz mi to opravil

 

Dále:

 

Myslím, že jsem nic neporušil, přitom ty jsi tu porušil dvě pravidla ze tří viz.

 

http://pawno.cz/topic/52126-pravidlá-pre-zakladanie-help-topicu/

 

A naposledy, přečti si Atomasuv podpis zde na fóru, díky.

 

Poprosím o lock :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...