Jump to content

FTP windows server


BlueSk

Recommended Posts

Zdravím mám windows server a vôbec ma nebaví na nom upravovať web a ostatné veci pretože je to zalagované a chcel by som tam spraviť web skúšal som v server manager je ftp ale nahovno potom som skúšal ftp z xamppu ale to funguje len na localhost a chcem sa spýtať či neexistuje program kt. zvolim zložku ktorú môžem editovať po pripojení na ftp :)

Link to comment
Share on other sites

FileZilla FTP server, nastavíš a do FireWallu přidáš povolení, můžeš tam nastavit složku, do které bude nastavené FTP s Už. účtem, např. Windows/System32/ atd ..

 

Odkaz ke stažení nebo přímo na jejich webovky nalezneš zde. Já jej používám taky, bezpečné, rychlé, pohodlné, stabilní a bez problému.

 

Doufám, že jsem ti pomohl :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud by jsi to nepochopil, do dnešních 21 hodin ti vytvořím video návod a dám jej sem. 


Nevím jestli tě úplně chápu, ale stačí ti na to obyčejný TotalCommander. :d

 

Myslel server, ne Client 

Link to comment
Share on other sites

nainštaloval som to connect to server som dal localhost a port taky aky bol pridal som uživatela aj nastavil home directory ale po pripojení mi napíše,že server nereaguje vo firewall som nastavil port 21 na inbound neviem čo :d a na stavim som to na public aj na to druhé a nič

Link to comment
Share on other sites

Dívej, dáš toto:

Ovládací Panely > Systém a Zabezpečení > Brána Windows FireWall > Povolit aplikaci nebo funkci průchod bránou FireWall (vlevo v nabídce) > Povolit Jinou Aplikaci, najdeš FileZilla Server.exe, prostě soubor, který spouštíš FileZillu, dáš OK

 

Pak si v nastavení FileZilla serveru vytvoříš uživatele, nastavíš složku a heslo a připojíš se pomocí IP VPS, na ktetém je FileZilla server ze svého počítače z clientu FTP (FTP client je program, kterým se připojíš na FTP server). Zadáš už. jméno, heslo a IP VPS, na kterém je FileZilla server. To je vše.

 

Nesmíš se připojovat cez localhost na PC, který je někde úplně jinde .... 

 

localhost = místní hostitel, to znamená, že to funguje prostě jen na PC, na kterém server běží. (lajcky řečeno)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

bože ty si myslíš,že som až taky retard,že neviem čo je localhost :d všetko som povolil išiel som do inbound neviem čo vo firewalle a pridal prgoram filezilla server a nejde.. a pripajam sa cez ipčku nebuj niesom mentalne postihnutý :d

Link to comment
Share on other sites

Tak to potom nevíš natavit, do zítra tu máš návod ...

 

Boha boha ... 

 

:haha:


Používáš nějaký antivirový program, který si sám zpravuje FireWall (třeba Eset)? Pak musíš výjimku přidat hlavně tam! ;)

 

Na VPS asi nebude mít Antivirus, tam kde má herní servery a webhosting  ... :d 

Link to comment
Share on other sites

Tak to potom nevíš natavit, do zítra tu máš návod ...

 

Boha boha ... 

 

:haha:

 

Na VPS asi nebude mít Antivirus, tam kde má herní servery a webhosting  ... :d

 

On někde něco říkal o VPS? Beru to jako, že má vlastní server (bez tak to je obyč PC s obyč windosema), a to co si tam dá je pouze na něm. A nepředpokládám, že by toto nedokázal nastavit, takže se snažím hledat problém někde jinde. ;)

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že výše psal, že se připojuje cez vzdálenou konzoli, doma by to mohl dělat z monitoru ... Logicky z toho vyplývá, že má VPS či VDS nebo někde Housing ... ;)

Ale taky možnost, ale jen blb by si dával antivirus tam, kde bude mít servery a webhosting, alespoň takový náročný jako je Eset ..


Vím že to byl příklad ale i tak :)

Link to comment
Share on other sites

Skúsil som aj ftp server cez xampp + som pridal filezilla server do firewallu a po pripojení mi píše toto ECONNREFUSED - Connection refused by server

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...