Jump to content

Notebook 4k rozlišení


Huzy

Recommended Posts

Bude to od společnosti HP. Displej o rozměrech 15,6", Čtyř jádrový procesor 7. generace AMD s označením FX 9800P. Bude to APU, tudíž bude obsahovat i integrovaný grafický čip Radeon R7 Series. Notebooky budou mít 360 hybridní displej, tudíž si z toho můžeš udělat tablet nebo klávesnici použít jako stojánek. Co se úložného místa týče, budou dostupné buď s 256GB SSD nebo s 2TB HDD. Budou 18mm tenké. 3D web-camera. 

 

Notebooky budou začínat na 17 000Kč.

 

Architektura Bristol Ridge je takové vyplnění prostoru, než přijde architektura Zen, která bude ještě o 40% výkonnější a hlavně AMD potvrdilo, že pro desktopy bude i konfigurace 16 jádra + integrovaný grafický čip (diskutuje se výkonnosti jako R9 FURY) a pro servery bez grafického jádra, tudíž 32 jader. (Nyní si nejsem jistý, zda bude přítomný HyperThreading)  

 

Jo a ještě dodám, že to integrované grafické jádro rozjede 4K :)

 

Obrázek:

hp-envy-x360-15.6_tablet-mode-front-righ

 

Edited by Petr Hnátek
Link to comment
Share on other sites

To se mi nechce čekat a přece jenom, jsem zastánce Intelu:)

Taky mám Intel, ale příští rok půjdu do toho AMD, pokud bude takové, jak se říká :d Stejně jako zahodím z okna tu GTX 980.. 

 

Jinak v těch komponentech co jsi poslal problém nevidím :) Možná kabel k SSD, kdyby náhodou nebyl přibalen. 

Link to comment
Share on other sites

Ještě poslední otázka? Je rozdíl mezi CL13 a CL15?

Je to časování pamětí RAM, čím menší, tím lepší. Já mám např. CL9, nic méně, moc velký rozdíl v tom nebude, když např. mezi 1600Mhz RAM a 1800Mhz RAm máš rozdíl cca 3% výkonu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...