Jump to content
  • 0

pomoc YSI, neukládá umrtí?


snake3321

Dotaz

Dobrý den,

jsem tu zas, ale berte to z té lepší stránky, nezakládám tolik témat :d. Každopádně teď k problému, jedná se o to, že v callbacku OnPlayerDeath mám napsanou funkci která mi přidá proměnnou když hráč umře či ho někdo zabije, ale mluvíme jen o tom, když hráč umře, když někoho zabije to nemám odskoušené, takže vypusťte slovo zabil, mluvíme jen o tom, když hráč umře, ale zpět k věci. Pokud hráč umře, proměnná se neukládá a mě se poté nemůže načíst do infa o hráči, takže sem dám pawn kód a zeptám se kde je chyba. Předem děkuji.

 

Kód:

 

 

public OnPlayerDeath(playerid, killerid, reason)
{
new INI:File = INI_Open(UserPath(playerid));
PlayerInfo[killerid][pKills]++;
PlayerInfo[playerid][pDeaths]++;
INI_SetTag(File, "data");
INI_WriteInt(File, "Zabiti", PlayerInfo[killerid][pKills]);
INI_WriteInt(File, "Umrel", PlayerInfo[playerid][pDeaths]);
INI_Close(File);
return 1;
}

 

 

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0
~> Ne. Kdyby jsi to opisoval, a dělal podle sebe, určitě by tam byly rozdíly. Od tabu, až po mezery. Jenže ty to máš naprosto identické a kdyby jsi používal google, už víš důvod proč to nefunguje. Takže, dokud sem nevložíš VLASTNÍ KÓD NESKOPÍROVANÝ tak ti bude každý odmítat pomoct, protože za pár hodin si založíš další help...
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Teď musím říct, že máš trochu pravdu. Řeknu to jednoduše, dříve jsem si dělal svůj vlastní login systém a věděl zkrátka jak na to, ovšem bylo to přes DOF2 a já jsem chtěl začít používat YSI jelikož se to zdálo jako dobrá věc. Kažopádně ten tutoriál ano, popravdě zkopíroval jsem ho, ale po zkopírování a vyzkoušení jsem si to celé prošel ty řádky abych si ujasnil jak fungují, udělal jsem to tak, jelikož jsem procházel plno register a login systémů které jsem pracně opisoval a prostě na serveru nefungovaly tak jak by měli, takže jednoduše jsem to teď okopíroval, vložil i když nerad, odskoušel na serveru jak to funguje no a potom jsem si to prošel, nechtělo se mi to celé opisovat zbytečně aby to pak zase nefungovalo, stačí toto vysvětlení? Mám si to znovu celé opsat i když jsem si to procházel před tím co řádek po řádku znamená, jen jsem to neopisoval hned u toho?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...